işte gerçek ...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BenKubi tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : BenKubi
  1. BenKubi

BenKubi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kötüyüm....
    hemde hiç olmadığım kadar kötü ne yapmam gerektiğini ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum.. okadar çaresizimki ruhum öylesine haykırıyorki şu lanet olasıca bedenimde.....öyle bitkinimki..Ne mutlu olmaya nede nefes almaya gücüm yok. hergün o sahte gülüceklerin arkasına saklanmaktan bıktım.Hiçmi kimse görmez gercek beni hiçmi kimse bu kızın neyi var demez.bu kadar mı kör bu insanlar hepsinin yüzüne avaz avaz bağırmak haykırmak istiyorum. KÖTÜYÜM ıŞTE DıE...ama yapamıoyorum kimseye anlatamıorum şu içimdekileri...yediremiyorum kendime bu halimi...yakısmıo işte bana ama elimden hiçbişi gelmio.. hep kendikendime konusmaktan bilinçsizce ağlamaktan cok yoruldum.daha küçücükktüm neden diorum. ama cvp yokkk lanet olsun ki cvp yok.. Allahıma dua ediorum şükrediorum hergünüm için ama kötüyüm yardım et Allahım bi sen şahitsin bi sen biliosun. ...herşeyin düzelmesi için Nekadar uğraştığımı nekadar emek sarfettiğimi sen biliyorsun .. Ama sonunda bende bittim ne gücüm ne sabrım kalmadı... O ufacıkta olsa umutlar vardı ya işte onlar beni terk edip gittilerrr...

Son düzenleme: 1 Mayıs 2010
  2. 1 Mayıs 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım sakin ol şimdi dinlen biraz ve ağlıosun sanki ağlama istersen anlat canını sıkan ne rahatlarsın biraz

4. 1 Mayıs 2010
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Sakince paylaşmak istersen biz burdayız. Bu kadar üzülme.

6. 1 Mayıs 2010
  7. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım insan bazen herşeyin bitiiğini düşünüyor değilmi....ama toparlanmalısın...hayat nelere ragmen devamm ediyor biliyormusun...TOPARLAN OLURMU:1hug:

8. 1 Mayıs 2010
  9. lilyum2

lilyum2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bende çok merak ettim arkadaşım, sorunun ne?? anlatmazsan sana nasıl yardım edebiliriz ki?? Sadece okuduklarımdan çıkardığım ile şunu söylemek isterim sana...hayat inan çoook kısa, her an herşey gelebilir başımıza...ne olmuş ise olmuş..olduğu gibi bırakmalıyız. hep yaşadık bişeyler...çook düşünüce olanları, yaşam işkenceye dönüşüyor. Yaşamındaki en önemli olan SENSıN..SEN. Gerisi sadece teferruattır.Sevgi ile kal.

10. 1 Mayıs 2010
  11. Vesfa

Vesfa Şahsına münhasır. Üye

Beğenildi:
    1.381
    Ödül Puanları:
    148
    Hayattan sıkıldığından,soğuduğundan ve acılar yaşadığından başka bi şey anlamadım kafamçokkarıştı Sorunu tam olarak anlatabilirsen hem rahatlamış olur hemde az da olsa derdine derman bulursun belki?

12. 1 Mayıs 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    çocukken başına kötü birşey gelmiş anladığım kadarıyla tabi şuan hala bunun etkilerini yaşıyo ........kimseyede anlatamıyoki hep içine atmış ...bizimle paylaşırsan rahatlarsın belki ....umudunu kaybetme hayat herşeye rağmen yaşamaya değer,psikolojik yardım almakta iyi gelir belki .........

14. 1 Mayıs 2010
  15. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karanlığın ardından elbetteki güneş doğacak sanmaki hep karanlıkta klacaksın sadece elini uzat icindeki karalıktn kurtulmaya bak canımmm ..güneşin hic solmasınnnnn..

16. 1 Mayıs 2010
  17. yusufburcu

yusufburcu BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kubicim noldu canım dertleşmek istersen biz burdayız sen daha yeni nişanlanmıştın sanırım öyle hatırlıyorum resimlerine bakmıştım nişanlınla mı var problemlerin tatlım anlat hadi:sinifsinif:

18. 1 Mayıs 2010
  19. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de çocukluğunda yasadığı bir olaydan dolayı hala onun tesirinde oldugunu düşündüm çok üzüldüm cnm bnm
    en güzeli psikolojik yardım almak