Istediğim gibi bir kıyafet bulamıyorum :(

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve cpriolo tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cpriolo
  1. cpriolo

cpriolo Guest

baska konuya yazdım kimse yazmamıs benim de zamanım kısıtlı bu yuzden yeni konu açtm :) kardeşimin sunnet dugunu var üstelik bir ay kaldı, herkes kıyafetlerini düzmüşken benim hala bir kıyafetim yok :KK43: üstelik sunnet ablası olucamm...begenemedim bir türlü...17 yasındayım ve bana allı pullu kadın kıyafetleri cıkarıyorlar ne yapacagımı sasırdım.. acaba izmirde oturanlar varsa aranızda magaza önerebilir misniz?..istediğim şey şöyle; cok öyle boncuklu işli olmayan ama yine de bir şekilde dikkat cekebilen birşey, sonucta bizim dugunumuz olacak azıcık göze carpayım diy mi amaa :) yani sade istiyorum nasıl desem spor abiye gibi..haa bir de izmirde metalshop falan adresi bilen var mı?..siyah takıntım var benim, belki metal-gothic tarz satan yerler bulabilirsem siyah korse asimetrik kesim eteklerle falan bir uyum saglayabilirim...ya da avril ın amy lee nin elbiseleri gibi birşeyler bulsam... :sm_confused: off care yok mu ya bulamıyorum çıldırıcam :çok üzgünüm: nolur yardım edin..

2. 4 Temmuz 2009
  3. yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti

yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah gönlüne göre bir kıyafet bulabilirsin tatlım..........

4. 4 Temmuz 2009
  5. cpriolo

cpriolo Guest

ahh keske.. :sm_confused:

6. 6 Temmuz 2009
  7. cpriolo

cpriolo Guest

ya bu konuya bakan 40 kişiden 40ı da izmirden değil mi ya... :KK43: lütfen birşeyler yazın kızlar cok az kaldı düğüne giyecek birşeyim yok..lütfenn :KK43:

8. 7 Temmuz 2009
  9. sel_can

sel_can Guest

benetton ve kotonda harika şeler var ben geçen hafta aldım abiye tarzı değildi..yaşına uygun birçok şey bulabilirisn

10. 7 Temmuz 2009
  11. cpriolo

cpriolo Guest

ohh çok saol tatlımm :)

12. 9 Temmuz 2009
  13. cpriolo

cpriolo Guest

istedigim kıyafeti buldum :):):) konu kapanabilirr :)