istemediğiniz bir şey

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve fulya1234 tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fulya1234
  1. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar sevgiliniz size sizin sevmediği bir sanatçıdan bahsetse ve onu uyarıyorsunuz hatta tartışmalarınız oluyor ama o sanki inadına sizi kızdırmak için ballandıra ballandıra anlatıyor o sanatçıyı çok güzel falan diye ama siz ona sevmediği bir konuda bir şey demiyorsunuz susuyorsunuz çünkü saygı duyuyorsunuz..hani bir söz vardır size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın diye sizin burada tepkiniz ne olurdu?

siz siz olun kıskançlığınızın esiri olmayın en önemlisi sevdiğiniz adama sırf deli gibi kıskanıyorsunuz diye ağır bir laf etmeyin sonra çok pişman olursunuz benim olduğum gibi...

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  2. 26 Ağustos 2010
  3. tugcekayaaa

tugcekayaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızardım.tamam basit bi konu gibi görünüyor ama cidden tartışmalar çıkıyorsa yapmamalı.bizde de buna benzer konu oldu.ben bikaç kere yusuf güneyden bahsetmiştim kızmıştı şaka gbi yapmıştı ama cidden kızmıştı.bende dememeye dikkat ediyorum.bence abartmamalı

4. 26 Ağustos 2010
  5. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım haklısın bende onu diyorum çok basit bir konu çocukça ama benimde sevdiğim bir sanatçı var neden ben anlatmıyorum kızıyor diye ama o öyle yapmıyor üstüne basa basa sanki anlatıyor tamam diyorum yok sanki ben ona kızmıyorum daha öncede uyarmadım sanki onu bir insana bir şeyi bir kere söylenir iki kere söylenir birde diyor ki hassas olduğunu biliyorum ama şaka yapıyorum bende ki yerini unutmuşsun sen ne demek bu yha

6. 26 Ağustos 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allahına kadar trip yaparım çok sinir olurum böyle muhabbetlere giren erkeklere
    o kadar trip yaparım ve sinir olurum kii bi daha ben o sanatçı dünya güzeli desem bile yok beee her yeri estetik vs fln demek zorunda kalır artık ki öle de oluyor :)

8. 26 Ağustos 2010
  9. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim sevgilimde bir kere bi oyuncu için mimikleri güzel demişti çileden çıkmıştım burnunu sürtmüştüm baya çok sinir bozucu birşeyy:eek:klava:
    Erkek arkadaşınız hangi sanatçıdan bahsediyo merak ettim açıkçası..

10. 26 Ağustos 2010
  11. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    açıkçası sanatçı değil ama oyuncu beren saatten bana öyle bir anlatışı var ki resmen içine düşücek kadının çok sexsi bayılıyorum ona falan bende dedim git onunla ol o zaman benim için çaba sarfetme emek verme onu bu kadar düşüneceğine hiç olmazsa karşında olur bu sefer haddini aştın seni kaç kere uyardım ama yine yapıyorsun tamam beren saat güzel kadın ama bana yapmacık geliyor anlamadığım banane ondan ben sevmek zorundamıyım yha bende onun bana yaptığını yaptım bir kere sevdiğim oyuncudan bahsettim ilker kızmaz çok tatlı falan dedim trip attı ama o defalarca yapıyor yha birde üstüne şaka yapıyorum diyor kıskançlıkların kırıcı ve kötü oluyor asıl onun dedikleri bana kırıcı kötü oluyor kötükedihüso

Son düzenleme: 26 Ağustos 2010
  12. 26 Ağustos 2010
  13. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Bir erkeğe en az yer yer çıkmış oje kadar itici gelir bir kadının hemcinsi için olumsuz sözleri... :umursamaz:

Bahsettiği ister sanatçı, ister manken isterse ortak tanıdığınız bir hanım olsun, tepki gösterdiğinizi belli etmeniz size bir şey kazandırmaz. Aksine onun bu davranışını daha da körüklemiş olursunuz. (Nitekim öyle de olmuş abarttıkça abartmış adam.) Siz aksini söyleyip olumsuz konuştukça (yapmacık, vs.) onun beğenisine karşı gelmiş oluyorsunuz, o da içgüdüsel olarak kendi zevkini (doğal olarak Beren Saat'i) savunuyor. Oysa siz onu beğendiğini söylediğinde konuyu "Hıı, güzel kadın, evet" diyerek geçiştirseniz hatta genel kanıya hoş gelen özelliklerini sıralasanız konu kapanır; hem huysuz, güzelliklerden hoşnutsuz kadın konumunda olmazsınız hem de kendinize duyduğunuz güveni bilinçaltına kazırsınız onun... (Evet, Beren Saat güzel, ne olmuş yani demek bir bakıma...) ("Öyle diyerek geçiştirdim, onu övmeye devam etti demeyin", bunu gayet umursamaz bir şekilde yapacaksınız ki adam tavan yapan kendinize güveninizi hissedecek...) sengözlerimebaksanab

Oysa siz "Git onunla ol, benim için çaba sarf etme" diyerek açık açık "Evet, güzel kadın, benden daha güzel..." diye dövünmüşsünüz... Adamın egosunu şişiriyorsunuz, kadını kendinize rakip görüyor, içten içe "Vay be, beni Beren Saat'ten bile kıskanıyor, ben neymişim!" dedirtiyorsunuz... Siz böyle dedikçe mümkün olsa sizin için çaba sarf etmez, ona giderdi sahiden... Biz hanımlar öyle olgun, aklı başında, kendine güvenli olmalıyız ki erkekler dünya güzelini bile bizim karakterimize, iç güzelliğimize, hanımlığımıza değişmemeli... (Ki biz de bundan emin olalım da sanatçılardan bile rahatsız olur hale gelmeyelim...) Elbette bunu onlar için değil, kendimize duyduğumuz saygıdan ve gerçekten böyle hissederek yapabiliriz...:kahve:

14. 26 Ağustos 2010
  15. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimki bunları diyecek yolarım valla onusempatiksalakcinni
    ne demek sexi hadi güzel kadın dese amenna ama haddini aşmışyasakkelime
    bence iyice konuş onunla çok yüz bulmuş sevgilisyle böyle konuşurmu insan:eek:lmaz:

16. 26 Ağustos 2010
  17. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım sağol verdiğin bilgiler için....

Son düzenleme: 26 Ağustos 2010
  18. 26 Ağustos 2010
  19. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148

canım dediklerinde haklısın sonuna kadar ama onun karşısında sevgilisi var yha biraz kurduğu cümlelerini özenle seçmesi gerekmez mi bunu kaç kere tartıştık onunla off sinir oluyorum bu erkeklere biz yapınca böyle bir şey onlar kızıyor ama onlar yapınca biz kızarsak suç oluyo