İstemenin Pozitif Gücünü Kullanın

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve irem tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

  1 Nisan 2009
  Konu Sahibi : irem
 1. irem

  irem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  2 Ekim 2006
  Mesajlar:
  97
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  76
  Hayatımızda en kolay yaptığımız iş istemek ve hayal kurmaktır. Hayatımızda yaşadıklarımız bizim isteklerimiz ve hayallerimizin oluşmuş ve bizlere gelmiş halidir.

  Geçmişimiz önceden aldığımız kararlardan oluşan isteklerimizdir. Onları kabul etmeli ve ilerlememize yardımcı olmaları için anlamalıyız. Yaşadıklarımızı görmezden geldiğimizde ya da yüzleşmediğimizde onların oradan gittiğini sanmak en büyük yanılgımızdır. Geleceğimiz ise ŞU ANDA istediklerimizin bizim için hazırlanması ve hazır olduğumuzda bize sunulmasıdır.

  İsteklerimize ulaşmak aslında çok kolay ve basit. Bizler kendi işimizi zorlaştırıyoruz. Korkularımız, yaşadığımız negatif olaylar bizlere istediklerimizin olamayacağına dair bir sürü neden üretir. Bizlerde daha önceden tatsız deneyimler edindiğimiz için korkularımıza yenik düşer ve olmamasını isteriz.

  Daha önceden de dediğim gibi istemenin sadece yüksek frekans olan pozitif haliyle ilgileniriz. Göz ardı ettiğimiz konu ise İSTEMENİN POZİTİF HALİNDEN korkularımız ve endişelerimizle uzaklaştıkça İSTEMENİN NEGATİF HALİNE geçiş yaparız. Sonunda da ben bunu istememiştim ki deriz … İstemenin pozitif gücünü kullanmayı seçin :dance:

  Sevgiler

  İrem Baysal