işten ayrıldım

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve melek23 tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : melek23
  1. melek23

melek23 bebeğim gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yine tutturamadım ve işten ayrıldım 1 yıldır iş arıyordum bi iş buldum satış elemanı insanlara ayakkabı satmaya çalışıyordum ama bütün gün ayaktayım hiç oturmadan ayakkabı çıkar yerleştir giydir eve gel yemek yap evi topşa vur kafayı yat okadar yoruldum ki yapoamıyorum sekreterlik işi buldum ilk gittiğim gün adamın ev sahibi arayıp kirasını ödemedi diye bana ağzına geleni söyledi ben sekreteriyim diyorum inanmıyor anlatamadım sinirimden ağladım ve kusura bakmayın sizinle çalışamayız benimde aylığımı ödeyemezsiniz siz ozaman dedim ve çıktım ne yapıcağımı bilmiyorum bi kaç gün dinlenip tekrar iş aramaya başlıycam ama artık uatnıyorum küçücük yerde iş başvurusu yapmadığım yer kalmadı sadece 3 ü işe aldı oda saatleri geç sekreterlikte öyle çıktı bi sekreterlik daha var yarın belki gidip oraya başvuru yapabilirim ne yapıcam ya çok yorgunum başım ağrıyor uykumda bile rahatsızım:Saruboceq:

2. 4 Eylül 2008
  3. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ufak yerde özellikle sanayının olmadıgı yerde iş bulmak cok zor.inşallah allah gönlünüze göre verir.kaldıkı iş aramak ve çalışmak istemekte utanılacak bır durum yok.başınız dık olsun.

4. 4 Eylül 2008
  5. celestiall

celestiall Lady of Raven Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ya aynı dert bende de var. Moral bozma mutlaka iyi bir iş çıkacaktır..

6. 5 Eylül 2008
  7. melek23

melek23 bebeğim gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla uyurken bile sanki hala çalışıyorum okadar rahatsız oldum ki kafam bile berbat şekilde ağrıyor işallah en kısa zamanda hepimiz iş buluruz arkadaşlar