istenme ziyafeti :)

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve oslmbyr tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : oslmbyr
  1. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni sitemeye gelicekler ama kalabalık gelicekler sanırım . bizimkilerde kalabalık haliyle evde baya kalabalık bir insan topluluğu olucak :KK37: bizimkilerde bir sürü değişik koktel tarzında mamalar hazırlamak istiyorlar :KK56: kanepeler,çikolata topları kek poğaça pasta falan....
    sizin önerileriniz ve pratik,lezzetli ve gösterişli tarifleriniz varmı acaba ??
    En Büyük KK

2. 31 Ekim 2010
  3. chemengg41

chemengg41 mevsume.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım tam nasıl birşey düşündüğünü bilmiyorum ama.. biz istemeye geldiklerinde browni, kıymalı gül böreği, yaprak sarkması, şekerpare, mercimek köftesi felan yapmıştık.
    bide tabi akşam yemeği hazrlamıştık.. burda etli ekmek falan yaptırıyorlar konyada meşur ondan felan da yaptırmıştık..
    ama bence siz çok kalabalık olacaksanız çok uğraştırıcı şeylerden ziyade bereketli olacak şeyler yapın..
    inan o kargaşada ne yaptığını ne ettiğini bilemiyorsun.. yemekler felan da hiç tasarladığın gibi olmuyor ne yazıkki.. :KK43:
    kolay gelsin sana şimdiden canım.. hayırlı olsun..

4. 31 Ekim 2010
  5. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ooo çeşit çokmuş gerçekten peki okadar insana ayrı tabaklarda mı verdiniz tabak çıkışmaz yahu:KK28:

6. 31 Ekim 2010
  7. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani doyurucu olsun çok çeşit olsun hani göz doldursun istedik öle salatalar kekler poğaçalar bol bol bşiler olsun istiyoruz zaten aynı şehirde yaşıyoruz öle akşam yemeğine girmeyiz . ikramlık bişeyler olucak :KK43: çok kafam karışık ya herşey sanki biribirne giricek gibi hissediyorum :KK43:

8. 31 Ekim 2010
  9. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    Artık evdeki bütün tabakları kullanırız desen renk uyumuna bakmadan olmadı konu komşu akrabadan tabak alırız yellowbomb dert ettiğin şeye bak . :KK1:

10. 31 Ekim 2010
  11. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya masaya koyucaz açık büfe gibi olucak olmassada büyük tabaklarla sefvis yapılır .

12. 31 Ekim 2010
  13. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bilmem hemen böle ince fikirlere girişiom:nazar:

14. 31 Ekim 2010
  15. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gelicek misafir sayısına yetmesse tabaklar önceden bilinir zaten kişi sayısı yetişmesse alınırz bi takım tabak :)

16. 31 Ekim 2010
  17. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çikolata topları çok güzel oluyor gerçekten, hani bisküviler un ufak yapılarak elde edilen yuvarlak yuvarlak dışı hindistan cevizi ya da fındık kırığı kaplı yapıyoruz biz isteme günümdede yapmıştık kanepeleride çok seviyorum onlarda güzel oluyor özellikle salamlı peynirli türleri. Masaya koyun açık büfe gibi benim öyle olmuştu. Masadan servis edilmişti büyüklere dileyende beğendiğinden almıştı kalkıp.

18. 31 Ekim 2010
  19. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de öyle seviyorum kocaman bir masaya koyulcak hepsi bir tarafta da tabaklar dizili olcak isteyen istediğini alıcak yalnız büyüklere ikram yapılacak.:KK68: