istenmeyen tüylerden kurtulmak!!!!!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar arkadaşlar.gebelik sırasında bu istenmeyen tüylerden nasıl kurtulcaz?benim özellikle göğüs uçlarında aşırı kıllanma var zamanında büyük aptallık yaparak tıraş bıçağı sürmüştüm gerizekalılık işte şimdi cezasını çekiyorum ieskiden ağda ya da cımbızla felan alıyordum ama şimdi çok acıyor göğüslerim hiçbirşey süremiyorum bebeğim nasıl emecek diye düşünüyorum bu arada sadece 4 haftalık hamileyim ama benim huyumdur gelmeden geleceği düşünmek:KK43:siz nasıl hallediyorsunuz bioder felan kullansak zararıolurmu acaba

2. 18 Eylül 2010
  3. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bnce ağdaya dwm et çam ağdası war ya elinle onu küçük küçük yapıp çek alıo hemde bitirio gögüslern sütlenmeden başla bncedeşakkıdı

4. 18 Eylül 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    sana tavsıyem karınca yagı kullan kesın cozum
    agdda yap agdadan 5 dk sonra sur
    3 den sonra cıkmazz

6. 19 Eylül 2010
  7. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eğer bu dediğin doğruysa müthiş bişey bu yaaaa
    her bölge için geçerli dimi bu karınca yağı olayı?
    ayrıca nerden bulabilirim bu karınca yağını
    ilk defa senden duyuyorum da

8. 19 Eylül 2010
  9. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende de aynı sorun var.ayrıca göbeğimin altında da var.çok kıllıyım.benim 8 haftam bitti.kaşlarımı bile zor aldırıyorum.çok acıyor artık.göbeğimin altı için düşünüyorum.orası daha fena.nasıl alacağım bakalım.karınca yağı o kadar etkili mi demek.

10. 19 Eylül 2010
  11. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba vertigo,
    tedavinin başından beri şuana kadar açtığın tüm konuları gördüm ve sonunda bebeğine kavuşmuş olmana çok sevindim.ama bundan sonra soracağın bu tür soruları gebelik bölümünde sormanı tavsiye ediyorum.burada tedavi olmayı bekleyen,tedavisi olumsuz sonuç veren veya maddi durumlarından dolayı tedavi bile olamayan birçok arkadaşımız var.birileri çıkıpta sen ne diyorsun,biz hamile kalalımda isterse heryerimiz kıl tüy dolsun diyen bu kadar çok kişi varken(daha önce bu tür sorular yüzünden çok arkadaşımız kırıldı çünkü) hem sen üzülürsün hem onlar.naçizane önerim bundan sonra gebeliğinle ilgili aklına takılan soruları gebelik bölümünde sormandır.yinede sen bilirsin tabiki.....

12. 19 Eylül 2010
  13. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    önerinizi dikkate alıcam ama bende şimdiye kadarpekçok alakasızsorular sorulduğunun gördüm ama karşımdakini kırmamak adına sesimi çıkarmadım tabiki bu konuyu burda sürdürececk halim yok kaç zamandır sürekli burdan yazdığım için el alışkanlığı oldu hatta konuyu açıktan sonra pişman oldum ama silemedim.hepimizin ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğimizin farkındayım ve inan belki de sizden çok dua ediyorumhepsi için evet serzenişinizde haklısınız ama yanlışlıkla oldu ve silemedim buradan bu konu için kalbi kırılan tüm arkadaşlardan özür diliyorum ve inanın senin yazını okuyunca nedendir bilemem çok üzüldüm elim ayağım titredi lütfen cevap yazmaya kalkmayın sizden rica ediyorum umarım siz de bir gün bebeğinizin mutlu haberlerini alırsınız

14. 19 Eylül 2010
  15. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben mutlu haberimi 3.5 ay önce aldım zaten.ve bu yüzden her aklıma geldiğinde buradaki arkadaşlarım için dua ediyorum.yazım serzenişten ziyade seninde kırılmaman içindi.çok uzun zamandır bu siteye üyeyim ve böyle birçok konu açıldıktan sonra çok tatsız hale geldiğini gördüm.bu kadar mutluyken moralin bozulmasın istedimyerimseniben
    sağlıklı doğumlar diliyorum sana...

16. 19 Eylül 2010
  17. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    eczanelerden alabilirsin canımm
    kızlarr hevesinizi kursağınızda koymak istemem ama ben kullandım hiç de faydası olmadı bana kişiden kişiye değişir belkji sizde inşalahh işe yarar hamileyken kullanmayın bence drunuza danışın Rabbim eisrgesin zararı falan olur

18. 20 Eylül 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    evet canım her bolge ıcın gecerlı
    benım esımın yanak kısmında vardı kullandı bişi kalmadı
    arkadasım bıkını bolgesı ıcın kullandı kalmaadı
    teyzem koltuk altı ıcın kullandı kalmadı