Istenmyen tüyler için 2

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve NUROZBK tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  2 Nisan 2010
  Konu Sahibi : NUROZBK
 1. NUROZBK

  NUROZBK __SANAT SANATÇISI__ Üye

  Katılım:
  21 Ocak 2010
  Mesajlar:
  37
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Tala İran'dan ithal edilen bir üründür.Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür.

  Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmesini engelleyen Tala karınca yumurtası yağı , yetişkinlerin düzenli kullanmasıyla da istenmeyen tüy sorununa çözümdür.

  Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.

  Tala Karınca Yumurtası Yağının Kullanımı
  Tala tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır. Devamı...

  Önemli Bilgiler

  Tala'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

  Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.  AKTARCILARDA BULABİLİRSİNİZ...
   
 2. 19 Nisan 2010
  Konu Sahibi : NUROZBK
 3. sims3

  sims3 Guest

  Orjinal Tala Nasıl anlaşılır?

  1) Orjinal Tala şeffaf ve kokusuzdur,
  2) Orjinal Tala kapağı kitli ve üzerinde farsça tala yazmaktadır,
  3) Orjinal Tala etiketinin baskı kalitesi yüksektir,
  4) Orjinal Tala etiketinin üzerinde üretim ve son kullanım tarihi bulunmaktadır,
  5) Orjinal Tala şişesinin üzerinde 20 ml. kabartması bulunmaktadır,
  6) Orjinal Tala kesinlikle 20 ml olmalıdır.
  7) Orjinal Talanın kapağının üzerinde ingilizce olarak ORIGINAL yazmaz. Bu sahte ürünlere orjinal imajı vermek için yapılmış bir oyundur.