İstiare,mavi

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve jua tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : jua
  1. jua

jua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar oncelıkle herkese merhaba dıyorum ve umuyorum kı bunu yorumlayacak bırı vardır içinızde..erkek arkadasım için ıstıareye yatmıştım hanı sonu nasıl dıye hayırlımı hayırsız mı dıye ruyamda ablamla karsılıklı oturuyorduk ve masanın üstünde mavı bı kutu vardı kutunun ustunde erkek arkadasımın adı yazıyordu ama ben tersten okudum yanı ablamın tarafına bakıyordu yazı ..sızce bu ne demek?

2. 19 Ocak 2009
  3. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım mavi zamandır diye biliyorum yani daha zaman var düşündüğün konu ile ilgili
    ama adını tersten okuman nasıl yorumlanabilir düşünüyorum ya ben olumsuza da yormak istemiyorum ama mavi zamanı var:))

4. 19 Ocak 2009
  5. jua

jua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tersten okumak derken dogru mu anlattım bılmıyorum ama ısmın yazılı oldugu kısım ablamın karsısındaydı kutunun ustunde yazıyordu adı o bakımdan dedım tersten okudum dıye umarım bu sefr anlatabıldım derdımı bu ara suursuzum da :) yorum için saol bu arada ıyı aksamlar

6. 19 Ocak 2009
  7. benimminikelam

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ablanı görmen ablanla tanışıyolar mı o bu kişiyi sana uygun buluyor mu?
    benim yorumum şöyle olabilir o zaman sanki ablan bir şeylerde size yardımcı olucak da olabilir ama mavi görmek kesinlikle zaman var demek eğer tatmin olmadınsa 7 geceye kadar yatabiliyorsun tekrar yat emin olana kadar yani:)
    umarım yardımcı olmuşumdur..
    sana da iyi akşamlar..

8. 19 Ocak 2009
  9. jua

jua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Oncelıkle yorum için saol canım ablamla bırbırlerınden haberdarlar ama sadece ısmen:) aracılıgımla hal hatır sorup selam soyluyorlar ..benım bıkac yıl once hayatımdakı ınsandı bu ara yenıden karsılastık ama tayını farklı bı sehırde ve ben yenıden baslayıp baslamamkta tereddutteyım oncekı ayrılıgı cok zor atlatmıştım cunku o yuzden yattım sonucu nasıl gelışır dıye..ama yardım dedıgın dogru olabılır cunku ablam evlenırken bız yenı ayrılmıştık ve ben tum paramı bankadan cekıp ablama vermıştım gerı almadım evlenırken esyalarımı odersın dıye anlaştık yardım bu olabılır belkı yada olumlu bışeyler cıkarda yolumu onla cızmeye karar verırsem ıst dısına cıkacagım için evdekılerı ıkna etmek ona dusebılır :) bakalım ...hayırlısı demek lazım herkesın ,herseyın.. Tekrar tesekkurler yorum için ıyı aksamlar:)

10. 19 Ocak 2009
  11. benimminikelam

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı olsun tatlım sonuçta sen karar vereceksin buna kalbinin sesini dinle..
    ve zamana bırak...

12. 19 Ocak 2009
  13. Guzidex

Guzidex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    """"Yapılacak her iş için istihare yapmak sünnettir ve mübarektir. Fakat istihare yaptıktan sonra, o işin yapılmasını veya yapılmamasını gösteren bir şeyin, uykuda veya rüyada yahut uyanık iken görünmesi şart değildir. İstihareden sonra, kalbine bakmak lazımdır. O işi yapmak arzusu, eskisinden daha çok olmuş ise, o işi yapmayı gösterir. Eğer arzu, çoğalmamış ve eskisinden daha da azalmamış ise, yine yasak olmaz. Böyle olunca, yapmak arzusu artıncıya kadar, istihareleri tekrar tekrar yapmalıdır. İstihareler yediye kadar tekrar olunur. İstihareden sonra, o işi yapmak arzusunun azaldığı anlaşılırsa, o işin yapılmamasını gösterir. Böyle olunca da, istihareler tekrarlanabilir, hatta nasıl olursa olsun, istihareleri her zaman tekrarlamak, daha uygun ve daha iyi olur. O işi yapmak veya yapmamakta ihtiyatlı davranılmış olur""""""""""""
    Bence ruyanın tabırınden zıyade kalbın ne dıyor ona bır sor. Zaten ıstıhareyı yaptın bır kere hayırlıysa olacak degılse ıstedıgın kadar ugras olmayacak.

14. 20 Ocak 2009
  15. jua

jua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kalbım hep onda canım yaa..ama bu ara etrafımda o kadar kotu evlılıkler var kı ınsan ıster ıstemez etkılenıyor..

16. 21 Ocak 2009
  17. Guzidex

Guzidex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı ınsallah :) kalbine guven istihareden once de istisareyi bır bılene danısmaya unutmadan artık hıc ıcıne dert edınme.

18. 12 Şubat 2009
  19. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    istiarede açık renkler görmek hayırdır diye biliyorum canım.
    Eğer siyah ve ya kırmızı olursa hayırsızdır, bence ablan kısmına çok takılma o sembolik olabilir ya da belki yardımı dokunacak size, belki ailen karşı çıkacak ilk başta ama onları ablan ikna edecek kimbilir. Önemli olan renk bence. Bu arada erkek arkadaşının adı ne renk yazıyordu mavi kutuda acaba hatırlayabiliyormusun?
    Hakkında herşeyin hayırlısı olsun :)