İstikbal Regina mutfak yaptıran var mı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve DatluCadu tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : DatluCadu
  1. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaşlar istikbal reginanın mutfağından yaptıran var mı. kullanışı nasıl, fiyatı nasıl merak ediyorum doğrusu. bilgilendirirseniz sevinirim.

2. 14 Ocak 2009
  3. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    kimse yaptırmamış mı yaaa, üffffffffffffff

4. 15 Ocak 2009
  5. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Biz geçen yaz yazlığımıza yaptırmıştık. Ama bizim mutfak biraz büyük olduğu için ve biz mutfaktaki beyaz eşyaları da İstikbal'den aldığımız için (mikrodalga fırın, normal fırın, ocak, buzdolabı, davlumbaz) toplam meblağ biraz fazla olmuştu. Sadece mutfak olursa ne kadardır bilemiyorum ama çok kaliteli malzeme kullandıklarını ve işçiliklerinin çok güzel olduğunu söyleyebilirim.

6. 15 Ocak 2009
  7. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153

meblayı yazmanızın sakıncası varmı bende sızın gıbı beyaz eşyalarla bırlıkte yaptırmak ıstıyorum tek fark mutfagımın buyuk olmaması:)

8. 15 Ocak 2009
  9. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Meblağ olarak bizimki toplam 20.000 TL civarı tutmuştu, saydığım beyaz eşyaların hepsi Franke idi (sırf mikrodalga 1 milyar kadardı), bi de tezgahı biraz pahalı seçmiştik. Açıkçası bi anlık salaklığımıza denk geldi, ama evi sıfırdan yaptırdığımız için (sırf duvarlar, pencereler ve kapılar vardı) çok yorulmuştuk, herşeyi bir çırpıda alalım diye böyle bişey yaptık. Çok daha uygun fiyatlara aynı kalite çok rahat yakalanır aslında. Biraz daha gezip dolaşıp araştırsaydık keşke diyoruz halen.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam tezgah ve beyaz eşyalar hariç sırf dolaplar 7000 TL civarı bir fiyattaydı. Dolaplar karşılıklı iki duvar boyunca bulunuyor, ayrıca ordasında bir ada var. Ama yanılıyor da olabilirim fiyat konusunda. O kadar çok şey yaptırmak zorunda kaldık ki hepsi birbirine karışıyor kafamda :1no2:

Bi de İstikbal Regina'da bir mimar bayan bize yardımcı olmuştu. Eve gelip mutfağımızın planını çıkardı, sonra bilgisayardan çizimini yapıp bize gösterdi, beraber herşeyine karar verip uygulattık. Çok ilgili çok profesyonel bir yaklaşım sundular. O yüzden ben ayrıca memnun kaldığımızı hatırlıyorum. Zannederim hala aynı hizmeti sürdürüyorlardır İstikbal mutfaklarda.

10. 15 Ocak 2009
  11. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde bir arkadaşım ankarada regina da çalışıyor.onunla irtibata geçmiştim.kapa taslak birşey çizdiler bana.6mt uzunluğunda bir mutfak planı yaptılar.10.000TL civarı birşey çıkardılar.içinde davlumbaz-2 fırın-ocak vardı.pahalı geldi bana.annem geçen sene kendi mutfağına yaptırdı ama başka bir yerden.kalitesi çok güzel annemde çok memnun ve 2.000TL ye oldu.sadece dolap+granit bu kadar tuttu.beyaz eşyalar dışarıda daha ucuz canım.istikbal sadece markasından dolayı bu kadar pahalı.istersen bir görüş.gelsinler görsünler ölçüp çizsinler sana fiyat söylesinler sende ister yaptır ister yaptırma.ve ölçüm dizayn felanda ücretsiz :KK66:

12. 16 Ocak 2009
  13. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    teşekkürler arkadaşlar ama çok pahalıymış yaaa, ben beyaz eşya felan istemiyorum , benim mutfağım 4 m2 felan (ölçülere pek aklım ermez) ne çok geniş ne çok dar, ayrıca vestiyerde yapıyolarmış, elaman gelip ölçüp biçip bi fiyat söylüyomuş ve ücretsizmiş bu işlem. tek sorun burda bayii yok. taa kayseriden gelecekler. peşin fiyatına 12 ay taksit özelliğide var. herşeyi göze alıp yaptırsammı diye düşünüyorum şimdi.

14. 16 Ocak 2009
  15. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen hangi ildesin ? regina artık neredeyse var bir tek sizin oraya mı gitmemişler acaba mirmirmirmir bence bir mimarı çağır istikbalden.ölçüyü alsınlar.planı çizsinler bunu kendi şubelerinde size izletiyorlar slayt olarak sana da fiyatı uygun gelirse neden yaptırmayasın ki ? mutfak ebatlarından dolayı sanırım mekanik olmasından dolayı çok tutuyor.

16. 17 Ocak 2009
  17. DXIXLHAN SXIXMAY

DXIXLHAN SXIXMAY prensesım dogum gunu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cok merak ettım dogrusu resımler yokmu kesın harıka seyler cıkarmıslardır aslında

18. 20 Ocak 2009
  19. DatluCadu

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    canı m ben yozgatta oturuyorum.ve burda yok. resim eklenemiz mümkün mü?