Istırgan otu bir mucize

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve mxuxberra tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mxuxberra
  1. mxuxberra

mxuxberra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bir seneden fazladır forumu takip ediyorum.Burdan öğrendiklerimle bir çok şey denedim.Evim aktara döndü.Ama size asıl mucizenin ıstırgan otunda olduğunu söyleyebilirim.Ölçümü önce 75den seksene çıkardı şimdi ise 83 gösteriyor mezura.85 ve 87 ye doğru gitmeyi düşünüyorum.Dolgunluk hafif acı hissediliyor.Bu his insanda masaj yapma isteği oluşturuyor rahatlatmak için.Çörek otu yağı ile masajla takviye yapınca çok daha mütiş oluyor.İnanın ve deneyin bence.delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

2. 14 Ekim 2010
  3. monark

monark Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ısırgan otunu nasıl kullanıyorsun çay mı yoksa onunda mı yağı var =)

4. 14 Ekim 2010
  5. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    evet ya ısırgan çok faydalı bende duydum hap almadan önce 1 hafta falan içmiştim hap gelince bıraktım onun içinde de var çünkü. sen ne zamandır içiyosun ısırganı müberra? bi tutam atıyodum cezveye kaynayınca kapatıyodum o şekilde içiliyo zaten. kaynatmayıp direk demleyince otlar dibe çökmüyo içilmiyo öyle.

6. 14 Ekim 2010
  7. sirine_55

sirine_55 ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hayatım tam olarak nasıl yaptığını anlatır mısın.sadece içiyor musun ısurgan otunu ve nasıl...

8. 14 Ekim 2010
  9. mxuxberra

mxuxberra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hemen anlatayım.Ben ıstırgan otunu kurutulmuş yapraklı şekilde aldım yani büyük parçalı.Benim bi tane bitki çayı bardağım var bilirsiniz süzgçli sügeç kısmına bir tatlı kaşığı atıyorum kaynamış suyu üstüne döküyorum kapağı var bardağın kapatıyorum 10 dk kadar bekliyorum şekersiz içiyorum ama soğuduktan sonra içiyorum hızlıca kokusu pek hoş değil ama alıştım bitkileri içe içe.Şerbetçiyi denedim, hayıtı denedim.Ama en çabuk ve etkili değişimi ıstırganda buldum.Uzun zamandır içiyorum.Ama ara vere vere içtim çok düzenli olmadı.3. aldığım paketi bitirmek üzereyim.Hem ucuz hem yapması ve içmesi kolay yani acı değil en azından.Sizede ısrarla tavsiye ederim.Sonuçları paylaşırsanız sevinirim.:KK3:

10. 14 Ekim 2010
  11. YeK

YeK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Peki ne kdr zmnda oldu böyle büyüme?

12. 14 Ekim 2010
  13. Michelle

Michelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    75'den 83'e 8 cm'lik bi büyüme çok başarılı. Ne kadar sürede oldu bu bi kaç ay mı? bir de benim göğüslerim küçük değil ortalama ama biraz daha büyümesini isterim işe yarar mı acaba küçük olmasada.. ?

14. 15 Ekim 2010
  15. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    walla iyimiş denemek lazım

16. 15 Ekim 2010
  17. chemengg41

chemengg41 mevsume.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende duymuştum bunu.. birde bizim evde bitkisel kitap var orda erkek ısırgan toğumunun kadınlık hormonunu dengelediğini söylüyor. balla macun yapıp yeniliyormuş.. hani kadınlarda çıkan tüy felan oluyor ya yüzde; o durumlarda da kullanılabileceğini söylüyor kızlar belki göğüs içinde iyi olur.. ben başlıycam hemen çok güzle bir fikir.. paylaşan arkadaşıma da teşekkür ederim. a.s.

18. 16 Ekim 2010
  19. .......ceren.........

.......ceren......... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu ısrganı yapraklarıylamı kaynatıyoruz yoksa yaprakları robottan mı geçiriyoruz da öle kaynatıyoruz ?bide ben hayıtıda denemek istiyorum acaba ikisini de kullansam olurmu yani birini sabah içsem de diğerini akşam içsem mesela.bir sorun olurmu acaba yaa bilemedim şimdi kullananlara soruyorum ne yapayım ben ???:uhm: