istoç züccaciye?

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve aysima25 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : aysima25
  1. aysima25

aysima25 seni verene şükür... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar istanbul'da istoç'tan alışveriş yapan oldu mu aranızda? varsa eğer fiyatlar uygun mu, tavsiye eder misiniz?

bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. alkisalkisalkis

2. 27 Eylül 2010
  3. eylemonur

eylemonur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben yapmadım ama burada alışveriş yapıp paylaşan kişiler oldu.fiyatlarının çok ucuz olduğu v.s. söylediler ve bi çok marka varmış.hatta geçen gün arkadaşın biri çay seti almış 40 prç narin markası 130 a aldıgını söylemişti.liste fiyatı 200 tlymiş...gitme şansın varsa bi git bak derim günlük yemek takımları v.s. de varmış bildiğim kadarıyla...

4. 29 Eylül 2010
  5. tk24

tk24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    annemde çok ucuz olduğunu söylüyor ama pazar günleri kapalıymış galiba başka günde biz gidemediğimiz için gitmek nasip olmadı.

6. 30 Eylül 2010
  7. angeloflove

angeloflove --Sevdiğiyle beraber-- Üye

Beğenildi:
    492
    Ödül Puanları:
    188
    galıba kendı kodun bu her yerde aynı mesajı yazmıssın ..

8. 2 Ekim 2010
  9. esra222

esra222 Ben O' na Resmen AşıĞım.. Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    113

istoç mu aman allahım ....
    ben başka bir züccaciyecıden tencere setimi almıştım çeyizime cem safrandı markası...yalnız aldığım eyrde 1 tenceresı eksikti başka yerden tamamlarım dıyerekten gittim istoç a... fiyatları görünce şok oldum...benim başka yerden 28 liraya aldığım tencere istoç da 43 liraydı..hatta çalışan kıza dedim fiyatlardan haberınız yok sanırım kafanızı mağazadan dışarı bi çıkarın isterseniz dıye..=)

10. 4 Ekim 2010
  11. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.697
    Ödül Puanları:
    188
    bir çok ürünü istoçta bulmanız mümkün.. plastik grubundan tutunda tekstile kadar envaye çeşit ürün mevcut....fiyat olarakta önceki senelerde piyasa fiyatının çok çok altında satmalarına rağmen bu sene gttiğimde fiyatların normal mağazalarla hemen hemen aynı olduğunu gördüm.. nedeni sanırım artık eskiye oranla insanların daha çok istoça gitmeleri mağazalarında bunu fırsat bilmeleri..gidip görmekte fayda var.. söyledikleri fiyatlar piyasa fiyatıyla aynı olsada sıkı pazarlıkçıysanız oldukça indirim yapıyorlar ...yerimseniben

12. 27 Ocak 2011
  13. aysima25

aysima25 seni verene şükür... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merak edenler için bilgi vermek istedim. istoç'a gittim.

korkmazdan bu takımı http://www.idealfiyatrehberi.com/newimages/large/catal-kasik-bicak_takimlari_korkmaz_ko-2480_133920.jpg

250 tlye aldım. binbir güçlükle. ama baktım ki nette de o civarda fiyatlar.

güraldan kare yemek takımı aldım bunun karesini düşünün: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTouG1ZeCYilHSfsRDySFYmg-QOl0INVe78QBzVtT7fDRuQ7xFd0w
    350 tl ye.

bi de kristal takım aldım 45 parça Abka Kristal | rnn Byk Resmi
    bu da 220 tl

nette bunları araştırdığımda sonradan bazılarının daha ucuz olduğunu,bazılarının çok farklı olmadığını gördüm.

yani kısaca galiba gitmeye değmezmiş.

14. 27 Ocak 2011
  15. bal_bocegi

bal_bocegi ♥♥Evlilik Hazırlığında ♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Benimde istoçtan alışveriş yaptığım oldu, genelde arar istediğim ürünün fiyatını sorarım dışarıya göre uygunsa giderim. Ben korkmaz ürünlerimi hep istoçtan aldım yarıdan daha ucuza aldım,
    Ama her ürün ucuz olcak diye bişey yok bugünde schferdan bi ürün alcaktım fiyat sordum dışardaki fiyatla aynı ama çeyiz yapan imkanı olan herkes gitsin çok seçenek varr herşey önünüzde beğenip alıyosunuz. Piyasadan pahalı değil aynı yada daha ucuzdur:KK34:

16. 21 Mart 2011
  17. tatlicady

tatlicady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bide istoça bakıyım diye araştırırken, gördüm ki kadınlar kulubünde gene çare:KK42:

ben daha önce istoça gitmedim. kızlar tavsiye edeceğiniz alışveriş yaptığınız mağazaları da yazar mısınız?