İşveli, cilveliyim diyenler buyrun buraya

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bilge711 tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : bilge711
  1. bilge711

bilge711 Asyaaammm iyi ki varsın.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb arkadaşlar,bilindiği gibi erkeklerin çoğu işveli,cilveli,nazlı,edalı bayanları severler ve sözlerinden de çıkmazlar. Aramızda mutlaka böle arkadaşlar vardır ve benim gibi bu meziyetlerden yoksun bayanlara verecekleri birkaç öğüt vardır dimi???kaydirigubbakcemile3

2. 5 Ocak 2009
  3. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    ay ben acayip işveli cilveliyim ama numaradan değil gerçekten içimden gelerek öleyim.
    eşim kapıyı çaldığı an başlarım hemen aynaya bakmaya merdivenden yolunu gözlerim aşkım diye seslenir ve içeri girmeden kapıda öperim ,montunu çıkarması çok uzun sürer öpme faslı bitmez bir türlü...nazlı edalı işveli cilveli öpüşlerimle yorgunluğunu alır hemen pijamalarını terliklerini veriirim bir yandanda yardım ederim sonra kıızmızın yanına giden eşime aşkımın lezzeti ile hazırladığım yemekleri servis ederim sonra allahhhhhhhh aman aman çok güzel işte ne bileyim öle yani...eşim çok sever benim işvemi cilvemi bende öyle,eh birazda şımarık olmak gerekir eşlerimize surat asmamk gerekir kapıda karşılama çok önemlidir ilk bakışı ilk tepkisi nasıl oluyorsa insanın öylede devam eder gece boyunca bence...
    o yüzden napmicez? surat asmicez....

miyav_su bunu beğendi.
  4. 5 Ocak 2009
  5. bilge711

bilge711 Asyaaammm iyi ki varsın.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim Sihirsensin adlı arkadaşım,walla ben de bi surat var mahkeme duvarı gibi.Eşim çok kızıor.Ahh biraz işveli olsan ben sen ne istersen yaparım dior ama ben afredersiniz ama tam bir "odunum".Ayyy nasıl yapcam bilmiorum ama senin taktiği bi uygulayım bakalım:)

6. 5 Ocak 2009
  7. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    a canım olur mu öyle şey eşin bütün gün dışarda iyisi var kötüsü var evine bağla güleryüzünle mahkeme duvarı olma sakın yapma canım ya ...

8. 5 Ocak 2009
  9. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bu aralar ben de çok taktım buna neir bu işver cilve nasıl yapılır diye. Gözlemlerimden çıkan şu oldu işveli cilveli diye bilinenlerin ortak noktası içlerinde bazen şımarık bazen nazlı bir küçük kız var ve bunu ortaya çıkarıyorlar

10. 5 Ocak 2009
  11. bence cilveli olunmaz cilveli doğulur.yapısal bişey bence:1closedeyes:
    cilveli olmak istiyorsanız biraz zincirlerinizi kırın.mantığı bir kenara bırakın içinizdeki enerjiye bırakın kendinizi oda şayet varsa tabihihoyyyt

12. 5 Ocak 2009
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Biz de yararlanalım bu öğütlerdenkaydirigubbakcemile3 İşvenin ''i''sini , cilvenin '' c '' sini bilmeyen biri olarak...-tatlicadiarzu-

14. 5 Ocak 2009
  15. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    şımarık olmakta doğuştan oluyor işve cilvede tam anlamıyla içten gelip hissetirilmeli ve aslında yapılan kişininde buna izin vermesi önemli olan bir konuda...adam hödükse anlamıyorsa sen ne yaparsan yap umru olmaz ...

16. 5 Ocak 2009
  17. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben de bu konuya taktım son zamanlarda...ve bence de işveli cilveli olanların içinde küçük şımarık kız çocukları var ve onu ortaya çıkarıyorlar.
    ben malesef tam bir odunum, yüzüm gülmez..keşke ben de işveli cilveli,neşeli, güleryüzlü biri olsaydım.ama bu söylenenleri içimden gelerek yapamam gibi geliyor, çünkü kendi anne babam da dahil hiç kimseye şımarmadım bugüne kadar nasıl şımarılır bilmiyorum.
    tabi karşıdaki kişinin de bunu ortaya çıkartacak biri olması lazım.

18. 5 Ocak 2009
  19. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    her erkek mırç mırç kadını sevmeyebilir.

söz misal benim herife sürekli cilve işve yapsam,benim hatun çantada keklik der.bir tarafına bile takmaz.

bir diğeri mest olur.
    yani demem şuki her reçete her kişiye iyi gelmez.:nazar: