Isyanmi yoksa duami etmeliyim allahima

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hazannn tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hazannn
  1. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    isyanmı yoksa duamı etmeliyim allaha bebeğimi kaybedeli tam 3 ay oldu benimle hamile kalan kuzenlerim eşleri biri 1 hafta önce diğeride dün doğum yaptı allahım neden böyle oldu hayatım alt üst oldu güçlü olmaya çalışıyorum ama imkanı yok eskisi kadar güçlü ve hayat dolu değilim artık önceleri herkes beni hayat dolu yüzünden gülümseme eksik olmayan biri olarak bilirlerdi ama şu üç aydır herşey sahte gülümsemelerim bile eşime yansıtmamaya çalışıyorum allahım bana sakat bi çocuk dünyaya getirmemem için ödülmü yoksa cezamı verdi hala anlayamıyorum bazen kendimi hala hamileymişim gibi hissediyorum allahım sana yalvarıyorum birdaha yaşatma ne olursun bana böyle bi acıyı dayanamam birkez daha :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 7 Ekim 2008
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Her şerde bir hayır vardır derler. Bebeğini kaybettiğine çok üzüldüm güzelim ama Allahın takdirine karşı gelinmez.
    Rabbim böyle uygun görmüş meleğini yanına almış, verende Allah alanda Allah.
    Sen dualarını eksik etme eminimki bir gün bebişine kavuşacaksın.

4. 7 Ekim 2008
  5. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim ya bu nasil bir soru. Ne karsilik verilmesini bekliyorsun ki? Allaha isyan edersen bebegine kavusacagin varsada kavusamazsin. Allaha isyan etmek cok buyuk gunah bir kere. Sen haline sukretmelisin. Allah verdiginde iyi oluyorda aldiginda neden kotu oluyor. Verende O alanda O. Hepimiz bir sinavin icindeyiz. Buda senin sinavin. Eger isyan etmek yerine SABREDersen Allah muhakkak seni mukafatlandirir. Basimiza gelen seylerde biz bilmesekte bir hayir gizlidir. Allahtan hayirlisini dileyelim. Belkide o bebek sakat olacakti yada vs. bir kotuluk olacakti o bebegin dogmasiyla. Hakkimizda en hayirlisini bilen ancak ve ancak Allahtir. Lutfen isyan etmek yerine sabret ve dua et.

6. 7 Ekim 2008
  7. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Yaradan kuluna asla taşıyabileceğinden fazla yük yüklemezmiş. Allah bunun sabrını da elbette verir canım. kederin taze ve derin. ama buna sabrederek bebeğine kavuşacaksın belki de. bol bol dua et.
    zamana bırak herşeyi. seni mutlu eden şeyler yapmaya çalış.
    Allah yardımcın olsun...

8. 7 Ekim 2008
  9. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize teşekkür ederim yazdıklarınız için isyan etmemeye çalışıyorum ama neden ben sorusunu sormadanda yapamıyorum bu sınav çok zorladı beni diğerleride ama bunu atlatmak daha zor olacak taki ne zaman alllahım bana ne zaman bebeğimin yüzünü gösterene kadar
    umarım çok uzun sürmez bu zaman

10. 7 Ekim 2008
  11. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize teşekkür ederim yazdıklarınız için isyan etmemeye çalışıyorum ama neden ben sorusunu sormadanda yapamıyorum bu sınav çok zorladı beni diğerleride ama bunu atlatmak daha zor olacak taki ne zaman alllahım bana ne zaman bebeğimin yüzünü gösterene kadar
    umarım çok uzun sürmez bu zaman

12. 7 Ekim 2008
  13. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hazannn seni çok iyi anlıyorum ve destek oluyorum ...

YAŞAYAN BİLİR ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR...

14. 7 Ekim 2008
  15. salihas

salihas herşeyim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni iyi anlıyorum.bende 22.haftaya girerken kaybettim kızımı daha 40 gün oldu.benimde kuzenimle aynı günlerde doğacaktı ama olmadı.hem bak benim rahim ağzı yetmezliğim var.yani aklıma getirmek bile istemiyorum ama diğer hamileliğimde riskli olacak.sabredip dua edicez canım baska yolu yok.allah hepimize bebeklerimizle sağlıklı uzun ömürler verir inşaallah.

16. 8 Ekim 2008
  17. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizi ancak bizim yaşadıklarımızı yaşayanlar anlar sende çok acılar çektin benim gibi allah yardımcımız olsun isyen etmek istemiyorum ama elinden başka bişey gelmiyo insanın üzülme bidaha olur diyenlere çok kızıyorum o bebekleri biz taşıdık ve biz kaybettik onkar değil

18. 8 Ekim 2008
  19. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım sanada çok geçmiş olsun allahım hepimize sabır versin bebekler ağlayınca bile kötü oluyorum ben geçecek bu günler ama delipte geçecek.sağlık oununla ilgili bişey yapamıyorlarmı