İsyeri-İnsanlar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar şimdi ben sizin bir durumda nasıl davranacağınızı öğrenmek istiyorum... Bu benim kafamı uzun zamandan beri kurcalayan bir konu...

İşyerine ilk girdiğimde beni başka bir departmana verdiler... Orada o zamanlar gerçekten "iyi" ve "dost" olduklarını düşündüğüm birkaç bayanla samimi olmaya başladım... Hatta içlerinden biri, bebek sahibi olmak istemesine rağmen sürekli bu konuda sağlık sorunu ve acı yaşıyordu... Ben de elimden geldiğince onun yanında olmaya çalışıyordum...

Bir süre sonra arkamdan dalga geçtiklerini farkettim. Hatta yoğun sağlık sorunları yaşayan bayan, benim için "üfürükçü" ve "bana nazar değdiriyor" diyebilecek kadar iki yüzlü ve benim samimiyetimi haketmeyecek bir insanmış...

Ben bunları farkedince bu insanlarla görüşmeyi kestim ve başka bir birime geçtim... Her türlü ilişkimi kestim...

Şimdi sorunum şu: O sağlık sorunları yaşayan bayan da KK da ve her türlü bilgisini farklı kaydetmesine rağmen ben onun kim olduğunu biliyorum... Artık yönetim onun bilgilerinin farklı olduğunu biliyor mu bilmiyorum ama bu kişi önceden yazdığım bir mesaja üfürükten bir nedenle bir hafta ceza almamı sağladı...

Şimdi sizce ben de sanal alemde bile beni çekemeyen bu hatunla uğraşayım mı? Yoksa allaha mı havale edeyim? Bazen bu kadar değmeyecek bir insana bu kadar değer verip herşeyimi anlattığım için kendimi çok incinmiş ve kullanılmış hissediyorum... Sizce bu konuda bu kadar kazık yememe rağmen içime atmaya devam mı edeyim yoksa ben de uğraşayım mı?

2. 16 Mart 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.528
    Ödül Puanları:
    363
    O arkadaş,sizin burada olduğunuzu biliyor,o da burada olduğuna göre,herhalde gelir birazdan..:nazar:
    Gümbürtü var galiba yine..:tomato:

4. 16 Mart 2009
  5. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Siz birbirinizin nicklerini biliyormuydunuz? Sorununu pek anlayamadım açıkçası.

6. 16 Mart 2009
  7. nur.sima

nur.sima Guest

işin mi yok ya :kahve:

8. 16 Mart 2009
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    hem KK dan hem işyerinden mi arkadaşın bu kişi :sm_confused:

10. 16 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

O kişi burada olduğumu bilmiyordu...

Ama özel hayatımda yaşadığım bazı sorunları burada paylaştığım için, ve aynı sorunu başka birinin yaşaması ve benimle aynı özelliklere sahip olması neredeyse imkansız olduğu için benim kim olduğumu tahmin etti bence...

Ben de onun kim olduğunu önceden beri biliyordum, bana hiç söylememiş olmasına rağmen bilgisayarında görmüştüm...

Ve bir topiğime ceza almama "kişiselleştirme" maddesine karşı gelerek neden olmasına rağmen ben sustum...

Bu topiği de artık "eleştiri" olarak anlamalı bence, çünkü buna da ceza alırsam, bir daha bu siteye uğramayı düşünmüyorum...

12. 16 Mart 2009
  13. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bilgilerini yanlış yazdığı için ceza alacağını sanmıyorum...
    Burada bir çok kişinin bilgileri doğru değil zaten...sengözlerimebaksanab
    Misal ben İstanbul' da ikamet ediyorum ama yaşadığım yer olarak memleketimi yazdım...:nazar:

Son düzenleme: 16 Mart 2009
  14. 16 Mart 2009
  15. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o seni sende onu biliyormusun kk bence kazenle görüşüp nick ismini değiştir bu kadar uzatmaya değmez

16. 16 Mart 2009
  17. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tesaduf ıste

18. 16 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

Belki nickimi değiştirmekle burada sorunu çözmüş olacağım. Ama yine kaçmış olacağım... Bana hissettirdikleri acıyı onlara söyleyebilmeyi çok isterdim.

Düşünsenize işe yeni başlamışsınız, "dost" olarak görüyorsunuz bazı insanları... Ama bu insanlar sizin onları dost bilip anlattığınız zorlukları eğlence gibi görüyorlar...

Beni çok yıpratmıştı bu durum... Şu anda yüzlerini çok nadir görüyorum... Ama birçok şey içimde...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.