İtiraf Ediyorum...Vicdan azabı çekiyorum...

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve Sugar tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet itiraf ediyorum büyük vicdan azabı çekiyorum adam filan öldürmedim ama dinimizce büyük günahlardan birini şeytana uyarak işledim bu günah vicdan azabı olarak kalbimde senağlamatövbe ettim bir daha asla işlemeyeceğim:1no2: ama kendime kızmadan duramıyorum nasıl oldu da kalbim aşka yenik düştü de böylesine bir günah işledim Allah 'ım ne olur affet beni...hayat ne acı siz de yaşadınız mı böyle bir olay bilemem ama ben kendimi artık affetmek istiyorum Allah bile affedici ama ben kendimi hala effedemiyorum imkansız bir aşka insan nasıl aşık olur ki kalb,m acıyor bir daha mı asla ne olur benim vicdan azabı dindircek birşeyler yazın çünkü çok acı çekiyor bu zavallı yürek çünkü çok pişman ve mutsuz...senağlama

2. 2 Ocak 2009
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bunu içinde yaşıyorsan ne günahı olabilirki?? cnm

4. 2 Ocak 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

naptın kı ???
    bende gecenlerde bırseye pısman oldumm ve dua ettım Allaha bır daha asla allahın ıznılee

6. 2 Ocak 2009
  7. esraaaa86

esraaaa86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    sorunu net olarak yazabilirmisinn acaba..
    eminim öyle daha çok yardımcı oluruzz..
    mesela kime aşık oldunn??

8. 2 Ocak 2009
  9. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    ne yaptığını anlayamadım bu kadar azap çekecek...

10. 2 Ocak 2009
  11. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kendine bu kadar yüklenme canım ama seni bu kadar üzen ve imkansız olan aşkı anlatırmısın biraz en azından ona göre tavsiyelerde bulunabilelim

12. 2 Ocak 2009
  13. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İmkansız bir aşka yelken açtı yüreğim bir zamanlardı çok direndim uzaklaştıkça o yakınlarıma geldi ben günah diye çekildikçe o aşk ki nasıl da beni içine çekti ben bile şaştım kaldım aşık olmamam gereken birine aşık olmuştum zamanında sonunda bitti bitsin diye dular ettim ama vicdan azabı hala yüreğimde hiç yaşanmamalıydı ama oldu çok ama çooook üzgünüm ...şimdi keşke her dem günahtan kaçarken böyle büyük bir günah işlemese idim ...işte vicdan azabım bu yüzdensenağlama

14. 2 Ocak 2009
  15. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    bir yuvayı yıkmadıysan ortada çoluğu çocuğu bırakmadıysan bence gerisi için üzülme hayat insanlar için acımasız sınavlarla dolu canım aşk laf,yaş,din,dil,zaman dinlemez.. yapacak bişiyin yok...

16. 2 Ocak 2009
  17. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır öyle bir durum olmadı asla da olsun istemezdim zaten aşk kazası mı dersiniz adına bilmem ama ben o şekilde nitelendiriyorum Ama Allah kimsenin başına vermesin...senağlama

18. 2 Ocak 2009
  19. birini sevmek günah değildir ki! yanlış birini sevdiysende kendine ve duygularına hakim olmaya çalışırsın olur biter.şayet günah işledim diyorsan bunu kendine ve allaha itiraf edebiliyorsan bence artık günah değildir o..