iyi bilenler buraya :)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Tupenga tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Tupenga
  1. Tupenga

Tupenga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sizlere birsey daniscam -tatlicadiarzu- cok arastirmalardan sonra yine de bir danisayim dedim simdi ben gecen günü sacimi palette ile acdim sonuc haliyle turuncu evet acmisdim daha önce ordan biliyorum sonra üzerine palette naturals 7 numara bal ile boyadim bilmyiorum tam nasil anlatayim fena olmadi ama günes isiginda icinde sarimtirak yani cig sarimtirak bir yansima var pek hosuma gitmiyor.simdi loreal recital 9.1 ile gecsem üzerinden nasil olur yani küllü bu sarimtirak yansimayi kirar diye düsünüyorum olabilirmi lütfen yardimci olun arkadaslar sempatiksalakcinni nasil bir sonuc elde ederim daha mi acik olur sacim su an coook acik bir tonda degil cünki.acil cvp lazim boyayacam en kisa zamanda dipler gelmeden.

2. 29 Nisan 2010
  3. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım resim koysana bakalım ...

4. 30 Nisan 2010
  5. Tupenga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günesde cekiiim ozaman koyarim okiiismi günes acsin da bi he he he :) ama pek birsey belli olurmu bilemem neyse bakiiim bi insallah olur

6. 30 Nisan 2010
  7. Tupenga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ya resim ekle demesi kolay ya benim msj sayim azmis yeterli degilmis resim eklemek icin simdi ne yapip ne edip msj sayimi yüze cikarmam gerek laelaelaelaelae.bekleyin

8. 30 Nisan 2010
  9. Tupenga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yazikki ben burada bir cvp alana kadar diplerim gelir bu konuyu pek iyi bulmuyorum resim paylasamiyorsun illa 100 msj olmasi sart.neyse resim cekdim özendim ama bos yere aradan kac zaman gecer.bos yere heryere birseylerde yazmak istemedim olmyuor iste.resimsizde fikir vermek isteyen varsa versin bir zahmet ozaman ne yapayim.

10. 30 Nisan 2010
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    saçındaki çiğ rengi küllü renk alır yerimseniben

12. 30 Nisan 2010
  13. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende iki gün önce paletteyle açıp külü sarı yaptım ama karamel oldu arada turunculukda olsa fena durmadı aslında canm bnce biraz bekle diplern çıksın bende açtım boyadm bi kez daha boyamayı düşünmüyorum

14. 30 Nisan 2010
  15. dryaaa22

dryaaa22 Annesinin Aşkısııııı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin saçların siyahmıydı açmadan önce bende saçlarımı palette ile açıp saçlarım siyah sonra üstüne küllü sarı atmak istiyorum ama sonuçcu tam kestiremedim hadi turuncu olursa diye çok korkuyorum:uhm:

16. 30 Nisan 2010
  17. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    turuncu oluyo bende zor cesaret ettimohaoldumsmile olmadı boyarsın tekrar canm korkma:)koyu kestane diplerim çıkmştı siyaha yakın.üstüne fındık kabuğu renkti paletteyle actım üstünede açık küllü sarı yaptım dediğim gibi açık karamel oldu:)boshayallersmile

18. 1 Mayıs 2010
  19. Tupenga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    simcik sizlere sac hikayeme anlatayim evet coook önceleri siyahti sacim sonra palette acici aldim bi güzel acdim turuncu oldu üzerine koleston naturals mi ne küllü kumralini aldim ilk boyamada acik olmusdu fena olmadi en azindan turuncu degildi cig sari degili.sonra akinca gittim yine ayni boyayi aldim bu sefer koyu oldu yesilimsi gibi falan hosuma gitmedi yani acikcasi.neyse almanyadayken halamla dolasirken bi boya alayim dedim cikolata kahvesi aldim boyadim zaman gecti biraz tr de de koleston cikulata kahve aldim öyle kalsin dedim biraz ama gitttikce koyulasdi amacim acmakken yine koyulasdim.SIMDIIIII:sacimi bu islermlerden sonra tekrar acdim (baya oluyor ilk acma islemi aralikda idi gecen sene.)acdim turuncu oldu bal rengi boyadim turuncu degil ama ucuz bir yere yaptirilmis röfle olur ya cig cig sarilik öyle bir sarilik var hosuma gitmeyen ben de düsündüm tekrar üzerine bal mi boyasam yoksa küllü renk mi atsam ama LOREAL 9.1 olan boyadan yani sonuc olarak cok degisiklik olurmu merak ettim.ben acik tenli turkuaz gözlüyüm yani göz rengim ne mavi ne yesil ikisini yakin degisiyor.kücükken sarisindim simdi koyulasdim kumrala döndüm.tam sarisin olmak istemiyorum zaten dogal olsun istedim biraz