İyi değilim ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seLen__02 tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : seLen__02
  1. seLen__02

seLen__02 Guest

lise öğrencisiyim .. 16 yaşındayım !!.
    dün akşam saatlerinde Ah erkekLer !! kısmına beni sewiyor mu diye bi konu açmıstım .. çıktığım cocuğun beni sevdiğinden emin olmadığı ondan oncede 2 yıl boyunca birini sevdiğimi fakat o çocuğun aslında beni hiç sevmemiş olmasından dolayı erkeklere güvenmediğimi falan belirtmiştim ..
    o sevgisinden emin olamadığım cocuğun zaten bir sevgisi yokmuş !!. beni sevmiyormuş...
    önüne gelen her güzel kızla cıkıp ayrılıyormuş..
    2 defa aşık oldum .. ikisindede içim acıdı ..
    şuan içimde fırtınalar kopuyor sanki.. daha küçüksün unutursun gbi cümleler kuracaksınız belkide ama unutamam !!
    cunku bu benim hayatım n guzel gunleriydi .. 2 defa darbe yedim ben hayattan . 2 defa !!
    şimdi nasıL qüvenecem insanlara?
    tekrar nasıL aşık olaCam ?!
    büyüdüğümde nasıl biriyle evlenme cesaretini gösterecem ?!!
    Neden heP ben ?! Nedeeeen ?!
    iÇim acıYor ... ölmek istiyorum ! senağlama

2. 18 Ocak 2009
  3. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bu yazdıklarını kaydet , 1-2 ay sonra tekrar oku, güleceksin o zaman,
    Sana değer vermeyene sen niye değer verip ağlıyorsun,
    Değmez

4. 18 Ocak 2009
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    neden hep ben dye sorma, çünkü herkes aynı şeyi soruyor kendine belli dönemlerde, gerçekten sabretmelisin, bak nasıl da unutacak ve gülüp geçeceksin.

6. 18 Ocak 2009
  7. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben lise yıllarıma geri döndüğümde ayyy ne salakmışım diyorum...o aşk sandığım şeyler aşk değilmiş aslında..aslında ben hiç aşık olmamışım..lise yıılarında ne paylaşıyorsunki..hangi sıkıntına ortak oluyor hangi zor döneminde yanında oluyor..sana nasıl bir destekte bulunuyor.hiççç koca bir hiç...o yaşadıklarımız hoş bir gülümsemeden öte bişi değil..ortada yaşanmış bişi yok..sadece ilklerin verdiği heyecan karşı cinsle anlamlı bir şekilde ilk bakışmalar...o yüzden sen de bu hissettiklerine dönüp baktığında bir hiç olduğunu anlıcaksın cnm...hele bir büyü inan daha güzel şeyler yaşıcaksın paylaşçaksın ve gerçek aşkı o zmn tatttığını anlıcaksın...

8. 18 Ocak 2009
  9. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Canım sorabilir miyim acelen ne? Bundan 2 yıl önce de birini sevmiştim diyorsun. Yani 14 yaşında. Ortaokuldayken... Ne bu acele? O yaşta biz sokakta ip atlardık. Arkadaşlarımızla birlikte bebeklerimize elbiseler dikerdik,evcilik oynardık. Niye herşeyi zamanında yaşamıyorsunuz? Şuanda senin için en önemli şey derslerin olmalı. Ailenin senden tek beklentisi yani. Sonra bu giden günlerini çooookkk ararsın. Herşey zamanında güzel. Daha ileriki yaşlarda seni gerçekten seven,değer veren bay doğruyla karşılaşacaksın. Bu yaşta zaten doğru kararlar veremezsin. Hep duygularınla konuşursun.
    Canım kardeşim sana tavsiyem bırak bu işleri derslerinle ilgilen,yaşını yaşa. Unutulmayacak kimse yoktur. Rabbim unutma yetisini vermiş insanlara.

10. 18 Ocak 2009
  11. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sana gelecek yorumların ne olacağını kendin de biliyorsun...

ister inan ister inanma ama çoook küçüksün...Senin yaşlarından hepimiz geçtik, aynı hisleri yaşadık, aynı hayal kırıklıkları v.s..

Ders çalışman, geleceğini düşünmen gereken dönemde, 2 ergen oğlanın seni sevmediğinden dolayı darbe yediğini, ölmek istediğini söylüyorsun..Adı üstünde ergen onlar akılları fikirleri kızlarda, oynaşta olur o dönemde erkeklerin...kaydirigubbakcemile
    DErdim var bölümündeki topicleri aç ta bi oku, erkeklerden ne darbe yiyor bayanlar...mirmirmirmir

herşeyin bir zamanı var,aşkın da ölümün de ders çalışmanın da..Senin olman gerekn yer şuan ders çalışma dönemi...:kahve:

12. 18 Ocak 2009
  13. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    BİR İNSANA VERİLECEK EN BÜYÜK CEZA ONU UNUTMAKTIR! Benim hayat felsefeme göre her insanın ruh ikizi mutlaka vardır ve asıl aşkı o zaman tadar ve sonra da mutlaka evlilikle sonlanır bu yaşlardaki erkeklerin amacı sadece zamanı değerlendirmektir aşk ne demek onu bilmezler bildiklerini sanırlar.Aşk çok güzel bir duygudur hele de yerini sevgiye bırakırsa işte o zaman sevdiğinin iyi ve kötü günlerinde yanında olursun ve bir ömür onunla uyanmak, onunla uyumak istersin.Senin ayrıldığın insanların bu duygulardan haberi bile yoktur senin haberin olduğu zaman evleneceksin ama o zaman bu zaman değil! Daha önünde uzun yıllar var sen şu an derslerine odaklan geleceğini düşün hiçkimse için yaşadığın anı harcama.

14. 18 Ocak 2009
  15. Princess

Princess Guest

yani tatlım az çok kendin de yazmışsın..
    ben de senden abartı büyük değilim.
    21 yaşındayım.
    ama 16 yaşındaki yaşadığım hiçbişi aklımda bile yok.
    yani şu anki hayatımı şekillendiren şeyler değil.
    seninde öyle olmayacak.
    hepimiz diyoruz ya sana,bir iki yıl sonra bu yazını okuduğunda inan gülersin.
    ne kadar tuhaf düşünmüşüm dersin.
    senin yaşındaki erkeklerinde öyle hareketler yapması normal.sonuçta daha kişiliği yerleşmiyor o yaşta insanların.
    birazcık daha büyüdüğünde anlayacaksın. şimdilik üzülmemeye takmamaya bak..

16. 18 Ocak 2009
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bunların hepsi ileride hatırlanıp yüzünde tebessüm oluşturacak güzel şeyler aslında
    daha yolun başındasın
    bir yerlerde senin hayatını değiştirecek
    maziyi silip atacak bir adam var seni bekleyen
    zamanı gelince karşılaşacaksınız

18. 18 Ocak 2009
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben 15 yaşındayken günlük tutardım, ara ara açıp okuyorum oraya böyle neler yazmışım, işte bu ikinci darbem 3. olursa dayanamam kendimi öldürcem filan. onların üstünden 5 sene geçti ve ben kaçıncı darbemi yediğimi unuttum ama hala yaşıyorum üstelik gayet mutluyum. acı çektikçe sorun yaşadıkça kendi güçlerinin farkına varıyosun ve kimse beni yıkamaz diyosun.

bu kadar çabuk pes edersen olmaz ki.