iyi günde kötü günde

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve marbling tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : marbling
  1. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar Oya Germen ve Canten Kaya nin sunumuyla güzel bir program.ben cok egleniyorum seyrederken.her türlü problemler konusuluyor.kanal 1 de türkiye saati ile 14:20 de basiyor.gece saat 1 dede tekrari var.hosuma gitti paylasmak istedim.sevgiler..a.s.

2. 8 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

izlemeye çalışırım canım teşekkürler

4. 22 Kasım 2008
  5. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    bu program benimde çok hoşuma gitti...
    sohbetleri çok keyifli.....

6. 29 Kasım 2008
  7. karakedibu

karakedibu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok yararlı bir program olmuş.insan kendi hatalarını ve eşinde olması nı istediği şeyleri görebiliyor.benim eşim kısmıtamamda bende eksikler var .seyrettikcede farkına varıyorum zaten.tavsiye ederim.

8. 25 Aralık 2008
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar süper bi program keşfettim. evlilik arifesinde olduğum için faydası olur diye ilgimi çekti. programı ilişki uzmanı canten kaya ve oya germen sunuyor. sabah 9.30- 11.30 arasında kanal1 de. belirlenen bir konu üzerinde konuşuluyor ve o konuyla ilgili mail ve telefonlara cevap veriliyor. kk daki bir derdim var köşesi gibi. o kadar samimiler ki anlatamam. ayrıca canten bey çok komik bir insan oya hanımın da kahkahası harika. hem eğleniyorum, hem öğreniyorum, bazen de ağlıyorum insanların hayatlarına. evli ve evlilik hazırlığında olanlar için çok faydalı tavsiye ederim.

“İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE”

Oya Germen ve Canten Kaya’nın sunduğu “İyi Günde Kötü Günde” Kanal 1 ekranlarında...

Mutlu ve sorunsuz bir ilişki yürütmek isteyen izleyicilerin sorunları canlı yayında telefon bağlantılarıyla masaya yatırılacak.

Kırıkkalplerin Oya ablası “Oya Germen” ve ilişki uzmanı Canten Kaya, ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftlerin sorunlarını çözüme ulaştırmaya çalışacak ve benzeri sorunlar yaşayan izleyicilere de yol gösterecek.

Ailelerin istemediği kişilerle evlenmiş çiftler, bitmiş ama unutulmayan ilişkiler, ailelerin araya girmesi ile ilişkilerde yaşanan sorunlara çözümler üretirken, uzun süreli mutlu giden ilişkilerin sırlarına da bu programda yer verilecek.

Oya Germen ve Canten Kaya’nın ilişkiler üzerine tavsiyelerde bulunduğu “İyi Günde Kötü Günde”

10. 25 Aralık 2008
  11. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım.Ben bu programı 2 aydır öğlen 15:00te izliyordum.Ama bir haftadır yoktu.Demek ki saati değişmiş sabaha alınmış.Senin sayende öğrenmiş oldum çok teşekkür ederim.Gerçekten çok tatlı bir program a.s

12. 25 Aralık 2008
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet bu hafta değişmiş. ben önceden geceleri tekrarını izliyordum. o saatte emine bederin programı var artık sanırım. rica ederim, bende müptelası oldum resmen.hihoyyyt

14. 26 Aralık 2008
  15. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende ızlıyorum..
    acıkcası o saatlerde yayınlanan tum programlardan daha verımlı oldugunu da dusunuyorum..
    sabah kadın programlarından haz etmeyenlere bır alternetıf..:kahve:

16. 26 Aralık 2008
  17. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bır sey daha evlılık programı yazmıssın yaa baslıga ..
    bılmeyenler ıcın okundugunda evlendırme programı ızlenımı verıyor uyarım dedım..:roflol:
    evlılık programı degıl yanlızca tatlım daha cok ılıskıler uzerıne..yerimseniben

18. 26 Aralık 2008
  19. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    çok kaliteli bir program.canten hoca bir harika.bayılıyorum onların sohbetlerine.ama eski saati
    daha iyiydi..................