iyi ki almışım dedikleriniz...

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve shrylz tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : shrylz
  1. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar biberondan, bebek arabasına bebeğiniz için aldığınız hangi ürün için; iyi ki almışım çok işime yaradı diyorsunuz? bizlere yol gösterici olması için burada paylaşalım. ilk olarak ben başlamak istiyorum "dondy beşik" kuzum kolik olduğundan çok mızmız dondy almadan önce kucağımızdan inmiyordu hayatımı kurtardı. bir de beşiğimizi sallanır aldığımız için çok memnunum. ayrıca gece lambası çok iyi oldu. gece beslenmelerini loş ışıkta yapıyorum uykusu açılmadan emip geri uyuyor. şimdilik aklıma gelenler bunlar...

2. 8 Mayıs 2009
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle mama sandalyesi
    bu kadar işime yarayacağını tahmin etmezdim ama tepe tepe kullanıyoruz
    yemek yedirirken, biz yerken, ben mutfakta iş yaparken vs. hep ona oturtuyorum
    parasının hakkını çoktan verdi
    arabamızdan da memnunum pierre cardin enigma
    bunlar dışında herkesin aldığı gerekli şeyleri aldım, değişik orjinal birşey almadım

4. 8 Mayıs 2009
  5. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bebek arabası,inglesina,müthiş,Mercedes gibi rahat..
    Ana kucağı bebe confort,çok işe yaradı ve yarıyor.
    Park yatak chicco lullaby XL seyehate giderken çantası ve tekerlekleriyle,evdeyken de müziği,alt açma ünitesi,emeklerken de işiniz olduğunda tecrit odası :roflol:
    Araba koltuğu bebe confort Axiss,müthiş rahat,belime kadar içeri girmiyorum,bir düğmesi var yan dönüyor,yüzyüze bekerken kemerini bağlayıp,sonra tek harekette döndürüyorum.
    Haaa bir de tiny love oyun halısı,tepe tepe kullandık
    Aklıma gelenler bunlara.s

6. 8 Mayıs 2009
  7. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebek arabası ve oto koltuğu chicco ct1 en çok işime yarayan hem hafif hemde fazla yer kaplamıyor şimdi binmek istemiyor olsada
    kullan at önlükler
    sebamed bebek ürünleri şimdilerde yağı çok seviyor banyodan sonra sürmem için hemen yatıyor
    damlatmayan alıştırma bardağı meyve yerken bile su içtiği için,her 2 lokmada bir
    şimdilik aklıma gelenler

8. 8 Mayıs 2009
  9. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kraft park yatağı mobilya beşikten çokdaha kullanışlı bence cihicco bakım çantası iyi almışım ürünleri çok iyi çantasınıda dışarı çıkarken hep kullanıyoruz annem normal bebek çantalarından almış çok büyük ve kaba kullanamıyorum kanguru iyiki almışım yakın yerlere giderken çok kullanışlı otokoltuğu cihicconunkini almıştım evde pek kullanamadık dışarı çıkarken kullanıyoruz genelde misafirliğe gidince çocuğu nereye yatırcam derdin olmuyor biraz ağar ama fişher price ana kucağı aldım onda daha rahat ediyor hem iki aşamalı sallanıyor bazen onda uyutuyorum şimdilik bukadar aklıma gelirse yine yazarım

Son düzenleme: 8 Mayıs 2009
  10. 9 Mayıs 2009
  11. ayfersmu

ayfersmu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    daha bebişim doğmadı ama kraft dondy yada dondolino (aynı amaç zaten)çok önerdiler.kademeli sallıyor ve müzikli.ayrıca yükseltince mama sandalyesi oluyor.ikisi bir arada olmuş oluyor.