İyi ki benimsin bir tanem...

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba bayanlar bende aşk hikayemi anlatmak istiyorum sizlere.....ben 2 yıllık bir flörtün ardından biriyle nişanlandım.ve uzun sürmedi nişanlım tarafından dolandırıldığımı anlayınca ayrıldım.....cok kötü ve uzun bir hikayeydi...aslına bakarsanız hayatımı mahveden o insandan bahsetmek bile istemiyorum ama hikayemle alakalı olduğu için anlatıyorum...ben dolandırılmak ve verdiğim emeklerin acısına dayanamayıp depresyona girdim anlatamam size yaşadığım acıyı....canım yyanıyordu sızım sızım.....lütfen bu konu ile ilgili bişeyler yazmayın onu duymak bile istemiyorum.....

ben cok stresli ve üzüntülüyüm....her günüm azap ve kalp acısıyla yanarken ben o aralar kk ya fazl girdiğimden dolayı nette fazla takılmaya başladım.o nedenlede nette geçiyordu günüm herşeyimi sizlerle paylaşıyordum yine...o arada ben bi siteye öylesine üye oldum.ve arkadaş çevresi edindim dostluklar kurdum vs.orada biriyle tanıştım ama pek sallamadım açıkcası bana ters biri olduğunu düşündüm......arada bir görüşüyor selamlaşıyorduk çünkü o da beni beğenmemişti.zemuszemustelefonlada bir dost gibi görüşüp hal hatır soruyor mesajlaşıyorduk arada bir.ama isteksizsırnaşık şeygünler haftalar aylar geçti....bi gün bana mail geldi ben martılara bayılırım bana gidip martıların fotolarını çekip mail atmış.cok şaşırdım cok hoşuma gitti.çünkü martıların yeri bende apayrıdır.cok mutlu etti beni.ardından görüşmek istediğini söyledi bende sazan gibi evet diye mesaj attım ama o gün başkaa işlerim vardı onu ekerim diyordumşakkıdışakkıdıneyse o gün geldi aramadı bende mutlu oldum ohhh aramadı diye buluşmak istemiyorum yalaelaelaelaelaetelefon çaldı arayan oydu kaçta görüşelim diye bende üzgünüm dışarı cıkamam babam kızıyo dedim halbuki yalan:lepi:eek: zaman ben gelirim o tarafa dedi bende gel madem dedim ve paçoz bi şekilde giyinip cıktımsositosositove buluştuk.....................:asigim:eek:na ilk görüşte budur dedim.aşık oldum ona.o da bana......görüştük saat nasıl geçti anlamadım yanında....ve aradan 2 ay geçti ona eski nişan olayını falan anlattım.beni dolandırdığını vs.o zaman çalışmıyordum ve benim bi sürü borcum vardı ailemin ödediklerinden başka.aileme söyleseydim cok tepki alırdım herşeyii onamı yedirdin diye.bu kişiye anlattım durumu ve biraz daha zaman geçtikten sonra tüm borçlarımı kapattı.ben hiç istemedim ama mecbur kaldım çünkü faizli borçtu kredi kartımirmirmirmironun hakkını nasıl öderim ben:Saruboceq:devamı.....

2. 23 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

neyse aylar geçti ben iş buldum.onun kariyeri zaten cok güzel biz evlenme kararı verdik....ve annesini bize gönderdi tanışma için.tanışma fslından sonra isteme ve söz oldu 05/07/2009 tarihinde ve bu ayın sonunda nişanımız var hazırlıklar son sürat devam ediyor...cok yoruluyoruz ama değiyor...bu arada evimizide aldık hayırlısıyla bu aydan sonra iç dekorasyonu ve eşyalrıyla ilgilenip hazirandan hemen düğünümüzü yapmak istiyoruz hayırlısıysa....nacizane hikayemiz bu okuduğunuz için teşekkürler öpüldünüz:asigim::asigim:

4. 23 Temmuz 2009
  5. camelia87

camelia87 Guest

ne guzel ALLAH kalbinize gore vermis :) :nazar:
    mutluluklar sizin olsun ins cok mutlu olursunuz canma.s.:1hug:

6. 23 Temmuz 2009
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9