iyi ki varsın iyi ki benimsin

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve mavrulam tarafından 26 Aralık 2007 başlatılmıştır.

26 Aralık 2007
    Konu Sahibi : mavrulam
  1. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimmmmm deli sevdam.... seniii çok seviyorum ben.. iyi ki girdin hayatıma ya çok koştun peşimden zor oldu ama sonunda oldu :) benimsin diyorum çünkü öyle hissediyorum.
    yolun başında sayılırız daha yapacağımız çok şey var evlenmek istiyoruz ama önümüzde negeller var hepsini beraber aşacağız. sen bana ben sana güveneyim hep böyle saygılı bir ilişkimiz olsun yeter...
    Seni ben her halinle sevdim bazen kızgın,bazen inatçı ama en güzeli hep beni çok seven ve bana değer veren bir kalbin var. beni benden fazla düşünmen de bana ayrı bir mutluluk veriyor....
    bak beni bazen çok sinir ediyorsun kıskancımbenn be ona göre davran inadına yapıyorum biliyorsun ama yapma bak kızıyorummm..
    yeter bu kadar bee senii hep seveceğim ve hep hayatımda olacaksın...
    benimsin manyak aşkımmm benimm :asigim:

2. 26 Aralık 2007
  3. hayatsu

hayatsu Guest

ne kadar güzel değilmi sana ait olduğunu bilmek bunu hissedebilmek muhteşem bi duygu.umarım mutluluğunuz hergün daha da fazlalaşır

4. 26 Aralık 2007
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım çok güzel inşallah hepimizin mutluluğu hiçç azalmaz hep artar

6. 1 Ocak 2008
  7. h_i_s

h_i_s OĞLUM BERKİN'İM <3 Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    Evet sevgiye çok ihtiyacımız var.... İnşallah herkes sevdiğiyle bir uzun ömür boyu birlikte olur.... Allah bozmasın sevginizi....

8. 2 Ağustos 2011
  9. Kayra95

Kayra95 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bende sevgilime buna çok benzeyen birşey yazmıştım . ellerinize yüreğinize sağlık :KK71: