İyi niyetlilik mi saflık mı benimki, bilemiyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve diablo tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  1. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Eltım ve Kaynımla konusmuyordum , kayınvalıdemın tum ısrarlarına ragmen barısmayada yanasmadım. Küsme sebebımse 7 ay boyunca esım yurtdısındaydı bırkere bıle aramamalarından dlayı kırgındım. Gecen hafta eltımın hamıle oldugunu ogrendım. Bırkacgun bekledım ama içime sinmedi arayıp hayırlı olsun demem gerektıgını dusundum. Kaynımı aradım ama telefonda benı baksa bırı sandı  daha sonra eltımı aradım hayırlı olsun dedım.
    Napayım ben ya içime sinmiyor ne gelıyorsa başıma iyi niyetimden gelıyor. Birkez daha insanlık yaptım buyukluk bende kalsın dedım. İnsallah ıyı yapmısımdır.

2. 4 Ekim 2010
  3. masal_naz

masal_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    iyi yapmışsın bence canım bunda ne gibi bir kötülük olabilirki insanllık sende kalsın belki onlarda örnek alır

4. 4 Ekim 2010
  5. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    elime yapışmadıkı, koskaca bır gunden sadece 2 dakıkamı ayırdım işte. ben boyle dusunurken insanların bana 2 dakıkasını ayrımamasına kırılıyorum.

6. 4 Ekim 2010
  7. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    sen üstüne düşeni yapmışsın
    aramamış olsaydın ellerinde koz olarak kullanırlardı bunu
    sen eniyisini yapmışsın

8. 4 Ekim 2010
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    güzel birşey yaptığın saflık değil canım
    inşallah karşı taraf yaptığın bu büyüklüğü anlayacak kapasitededir

10. 4 Ekim 2010
  11. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    maaleef hep ben arar cagrırım onlar benı aramayınca kırgınım derım. ben kırgınım dedıkten sonrada hıc ses cıkarmadan cekılırler kenara.... artık kendılerı blırler ıyılık yap denıze at durumuna geldım zaten. rabbım gonlume gore versın.

12. 4 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    İyilik ve saflık tanıyorum bunları sanki.Bende aynı böyleydim.Gel tamam, Git tamam.Özel bir gün olur ben kimsenin aklına gelmem.Yaptıgım seyler yada düsündüklerim bir bakmısım bütün milletin agzında sakız olmus.

Zoraki bir araya gelirim artık.O zaman da mesafeli olurum olur biter.Kimse benden daha önemli degil.:1closedeyes:

Mesafeli olmalısın ve kendini ezdirmemelisin.:nazar:

14. 4 Ekim 2010
  15. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Ama sen böyle yaparsan onlar senin kırgın olmana aldırmayacakladır.Nasıl olsa yumusayacaksın bunların farkındalar.Bence kırıldıgını bile belli etmemelisin.

Bundan sonra onları aramayarak baslayabilirsin mesela.Görüsme konusunda arayı ac.Ve zoraki görüsmelerde de mesafeli oll.:kahve:

16. 4 Ekim 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sen üstüne düşeni yap her zaman.. onlar bilmese,eşin bilir,kayınvaliden bilir kıymetini..

hepimizin görgüsü bilgisi bir değildir.

18. 4 Ekim 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    yaklasık 1 senedır gorusmuyorum , iyice anladılar kırıldıgımıda benı takan yok. benım kısılıgım ve terbıyem ınsanlarla aramdakı bagı koparmaya musade etmıyor. evet smuwıla cok haklısın benım kırıldıgımı sallamıyorlar bıle. cunku ben dogum gunlerınde v.s ozel durumlarda arıyorum. sonra onlar benı hıc aramıyorlar.

er_ca esımı bılmem ama kayınvalıdemın kıymetımı bılecegını sanmam. o da aynı cunku, kendısı aramaz ben aramyınca kocama benı sıkayet eder. insanları ıdare etmek gercekten cok zor hele anlamak ondan da zor. dedıgınız gıbı aradakı mesafemı bozmadan devam edecegım ama ınsanlıgımıda unutmadan uzerıme dusenlerı yapıyorum. bılmıyorum belkı daha sonra pısman olacaım aradıgıma