iyi sandığım görümcem beni en zayıf noktamdan vurdu...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dorukk tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dorukk
  1. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşalr çok ii bir görümcem var sanarken dün yanıldığımı anladım.1 yaşında bir bebeği var ona çay içiriyordu bende ona neden çay içiriyosun süt içsin o daha bebek yazık dedim.bana bana bak ben 2 tane çocuk büyüttüm tammamı die sert çıktı. bu arada benim bebeğim olmuyo bunu bile bile beni zayıf noktamdan vurdu.bende hiç bişi sölemdim sinirle bakıp dışarı çıktım apar topar hazırlanıp eve geldk. ben hayatımda bu kadara adice bir yaklaşım görmedim ben onun zararına bişi söylememştim oysaki.. haksızmıyım sizce....

2. 16 Eylül 2008
  3. masiva

masiva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim ya,maalesef insanların en büyük hatalarından biriside hatalarını kabul etmemeleri,ne güzel; sen onun iyiliği için ona doğruyu söylemişsin,ama maalesef o hemen tavır almış... boşuna dememişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye...inş oda hatasını anlarda senden özür diler.Rabbin en kısa zamanda sana ve çocuğu olmayan tüm insanlarımıza hayırlı evladlar verir... a.s.

4. 16 Eylül 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım keşke karışmasaydın..1 yaşında bebek çay içebilir ..haklısın tepkisi çok yalnış ama bak üzülen sen olmuşsun..görümcende yani çok düşüncesizmiş .bence mesafeli ol..

6. 16 Eylül 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kıyamam size, ne kadar düşüncesizlik etmiş görümceniz, üzülmek yok ama, kısa sürede size olan özür borcunu yerine getirmesi lazım...

8. 16 Eylül 2008
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben sadece fikrimi söledim canım bebek o çayı napsın neyine fayda sağlar. bend eona sadece iyiliği içi söledim oda baa kibarca cevap verebilirdi değilmi ama...

10. 16 Eylül 2008
  11. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    gorumcenin cevabi hos olmamis,aranizdaki iletisim iyiyse,senin buna uzulecegini dusunmeliydi.kaldi ki kotu birsey dememissin.
    ama sen yine de cok uzatma derim.belki o an kafasinda baska birsey vardi da bosluguna mi geldi oyle cevap verdi..bugune kadar cok iyiydi de bir tek bu gectiyse aranizda kotu olan,uzuldugunu belli et ama kin tutma derim ben...sevgiler

12. 16 Eylül 2008
  13. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım inşallah... bugün doktorumla görüştüm üstelik bide tüpbebekten başka şansınız yok dedi buna rağmen böle şeyler yaşamakta çok koyuyor bana...

14. 16 Eylül 2008
  15. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Demekki kibarligi ana sütüyle emmemis : ) Bosverrrr canim ne demisler iyilik yap denize at, sen mesafeli ol rahat et!

16. 16 Eylül 2008
  17. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    evet geçenlerde bizde borç para istemişti ev adlıda kendisi bizde olamdığı söyleidk çünkü bizde tadvi oluoruz bebek için o sıkıntısı vardı mutlaka ama benim sıkıntım daha büyüm kendi fikrimce maddi sıkıntı herzaman çözülür ve böyle davrandırmayı gerektirmez die düşünüyorum canım...

18. 16 Eylül 2008
  19. masiva

masiva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Allahtan ümit kesilmez canım,benim amcamgilin 13 sene çocukları olmadı,sonra rabbim onları bir erkek evlad ile şenlendirdi...Ben innaıyorum ki sizlerinde olacak....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.