iyi yada kötü lütfen yorumsuz geçmeyin lütfennnnnnnnnnnn....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ELha2012 tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ELha2012
  1. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    opuyorumnanaktan:öncelikle herkeze merhaba uzun bi aradan sonra tekrar tüp bebek için araştırma yapıyorum... ben 3 defa tüp bebek denedim umut tüp bebekde ama negatif sonuç aldım üçündede....:gitme:1 sene aradan sonra kendimi toparladım ve tekrar başlamaya karar verdim ama herşey sen baştan başladı ....hastane bulamıyorum kafam karman çorman ne yapsam nereye gitsem şuanda aklımda olan eurofertil var ama bundada kararsızım ...eurofertilden memnun olanlar yada olmayanlar yada başka hastane tavsiye edenler lütfen yardım edin 1 kişinin düşüncesi bile inanın çok etkiliyo yorumsuz geçmeyin lütfen.....istanbuldayım bu arada .....şimdiden tşk ederim (rabbim anneliği bizede tattır)....:Saruboceq::KK46:

2. 24 Eylül 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım bende ılk zamanlar merkez konusunda cok kararsızdım
    ay surayamı gıtsem buarayamı gıtsem dıe dıe
    kendımı yıyp bıtırıodum
    belkı ınanmazsın ama bunu kafaya taktıgım ıcın hasta bıle yatııgım oldu :KK43:
    sonra dusunmenın yersız oldugunu anladım
    verecek olan rabbım
    nerde yaptırsam onun rızkı varsa gelecektı zaten
    o yuzden ozel deılde hastaneyı tercıh ettım..
    hakkında neresı hayırlıysa orası olsun ınşşşşş
    bu son denemen olsun ınşşşşşşşşşşşşşş

4. 24 Eylül 2010
  5. gulnisa

gulnisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 2 tüp bebek denemem oldu.3. memorialda deniyoruz.neden tutunamadığına dair araştırma içindeler.yoğun diğer gittiğim yere göre.biraz da karışık gibi.özel hastenedeymişiz gibi gelmiyor ama doktorlar tabi ki semra hanım ii bir doktor kanımca.

6. 24 Eylül 2010
  7. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sakın eurafertın tavsıye etmem ben görusmek ıcın gıttım bilmiyorum begenmedım tercıh senın yinede bak istersen.ben ilk denememi istanbul cerrahı de yaptırdım olmadı ama hastane doktor calısanlar güzel bir bakistersen umut tup bebek de hangı doktaora gıddıız ben ıkıncı denememi bahcecı de yaptırıcam insallah nasıp de varsa oluyo bence hepsı bahane