iyi yada kötü lütfen yorumsuz geçmeyin lütfennnnnnnnnnnn....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ELha2012 tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ELha2012
  1. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    opuyorumnanaktan:öncelikle herkeze merhaba uzun bi aradan sonra tekrar tüp bebek için araştırma yapıyorum... ben 3 defa tüp bebek denedim umut tüp bebekde ama negatif sonuç aldım üçündede....:gitme:1 sene aradan sonra kendimi toparladım ve tekrar başlamaya karar verdim ama herşey en baştan başladı ....hastane bulamıyorum kafam karman çorman ne yapsam nereye gitsem şuanda aklımda olan eurofertil var ama bundada kararsızım ...eurofertilden memnun olanlar yada olmayanlar yada başka hastane tavsiye edenler lütfen yardım edin 1 kişinin düşüncesi bile inanın çok etkiliyo yorumsuz geçmeyin lütfen.....istanbuldayım bu arada .....şimdiden tşk ederim (rabbim anneliği bizede tattır)....:Saruboceq::KK46:

2. 24 Eylül 2010
  3. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben umut tüp bebekte yaptırdım canım çokta memnun kaldım

4. 24 Eylül 2010
  5. arzumm79

arzumm79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 3. denemeyi ankara mayada yaptırdım ilk deneme alman hastanesi ikinci deneme memorialdi ama ikiside hüsrandı şimdi 23 haftalık hamileyim darısı sizin başınıza

6. 24 Eylül 2010
  7. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle ANTALYA TÜP BEBEK tavsiye ediyorum..
    allah yardımcın olsun inşallaah orası vesile olur benim gibi bir kızın birde oğluşun olur:))

8. 24 Eylül 2010
  9. ilbatum

ilbatum rabbime emanetiz :))) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ben mayada yaptırdım çokta memnun kaldım canım.... rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah....

10. 24 Eylül 2010
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bende senin gibi çok kararsızdım 3 kere trabzonda yaptırmıştım 4.için çok araştırdım kafamda çok karıştı ankarada genart istanbulda memorial arasında kaldım sonunda memoriale karar verdim telefon görüşmelerimden memnunum haftaya görüşmeye gelicez ekimin 15 inden sonra başlıycaz
    inşallah sonu hayırlı ve güzel olur
    ben forumlardan çok bakmıştım inşallah sende güzel bir yere karar verirsin ve başlarsın

12. 24 Eylül 2010
  13. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    eğer sorununuz erkek infertilitesiyse istanbulda olmanıza rağmen ankarada bulunan maya tüp bebek merkezini tavsiye edebilirim.
    inşallah bu denemeniz son denemeniz olur

14. 24 Eylül 2010
  15. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ben 2 denememide amerıkan hastanesınde yaptrıdım ıkısındede hamıle kaldım

16. 24 Eylül 2010
  17. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar cvp yazan herkeze teşekkür ederim... umut tüp bebekte yasemin hanımla görüştüm bugün tekrar orayamı başlasam bilemiyorum ...biraz araştırdım 2 yer var gebzede anadolu sağlık hastanesi doktor aydın arıcı ve umut tüp bebek süleyman tosun ... bu ikisine giden memnun olan varmı...ne zor işler allah yardımcımız olsun.....

18. 24 Eylül 2010
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı olsunn şimdiden neresi olursa hakkında ..
    ilk denenemi memorialda yaptırdım , dr.umdan memnun değildim , 2. denememi o dönem anadolu sağlıkta çalışan " doktorum" programını sunan , ismi aklıma elmeyen dr.da deneyecektim ki , dernek toplantılarında o ekranlarda izleidğmiz gibi samimi ve şakacı dr. gitmiş yerine SSK dr.u gelmiş sanki , tedaviye başladığım daha ilk gün arayıp memorialdaki dr.umu geri döndüm , haliyle olumsuz başlayan 2. denemem yine olumsuz bitti .. yani 2 denemem memorialda hüsranla sonuçlandı
    3. denememi en iyisinde olsun , ne gerekiyorsa yapalım dedik ve Alman hast.- bahçecinin ekibinden en iyi dr. dedikleri Süleyman beyde yaptık .. olmayacağı varsa nerede olursa olsun olmuyor arkadaşlar , yine sonuç :eek:lumsuz .... 4. deneme için maddi-manevi yıpranınca daha makul ve femara protokolünü uygulayan merkezler aradık . ve umutta karar kıldık .. dr.um şuan şifa hastanesinin bağdat caddesindeki kliniğinde çalışmasına devam eden dr.Leven KONUR oldu , Allaha şükür hamile kaldım .. onun psikolojik desteği çok oldu bana Allah razı olsun ve çok memnun kaldım kendisinden ki İzmirden kalkıp ayda 1 kontrole geldim 28. haftaya kadar ve doğumuma da geldi İzmire :)
    ben kesinlikle kendi dr.umu tavsiye ederim ama sana şunu da söyleyeyim , o dönem çok çok ümit bağladığımız yerden olumsuz sonuç almanın verdiği bi hayal kırıklığı ve üserine ekonomik kaygılarımız olmasaydı sanırım bir kere daha süleyman bey de denerdim yeni bir mekez aramaktansa .. çünkü tanıştığınızda diğer dr.lardan farkını anlarsınız mutlaka .. şansınız bol ve Allah yardımcınız olsun ...