Iyiki anne olmuşum

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve chiglet tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : chiglet
  1. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    BEBEĞİNİZE, ÇOCUĞUNUZA BAKDIĞINIZ ANLARDA İYİKİ ANNE OLMUŞUM DEDİĞİNİZ ANLAR MUTLAKA OLMUŞTUR, 4 YAŞINDA BİR KIZIM VAR, O DOĞDUĞUNDAN BERİ ONUN GÖZLERİMİZ ÖNÜNDE BÜYÜMESİ BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK MUTLULUK RABBİM BİZE BÖYLE BİR NİMET VERDİĞİ İÇİN BİNLERCE ŞÜKÜR.. DÜN YEMEK YERKEN TABAĞA DOĞRADIĞIM DOMATESLERİN SUYU ÇOKTU, BU ZAMANA KADAR YEMEK YEMESİ BİZİM İÇİN İŞKENCE OLAN KIZIMIZIN TABAĞI ELİNE ALIP BEN DOMATES SUYU İÇİÇEM DİYE ELİNE ALIP TABAĞI BAŞINA DİKİP, DOMATES SUYUNU BİR GÜZEL İÇMESİ BİZİ O KADAR DUYGULANDIRDI EŞİMLE GÖZGÖZE GELDİK VE İKİMİZİNDE GÖZLERİ DOLUYDU.. HAYATTA BÖYLE BİR MUTLULUK OLAMAZ YAVRUNUZUN YEMEK YEMESİ BİLE MUTLULUK VERİYORSA BU NE KADAR GÜZEL BİR NİMETTİR. opuyorumnanaktan

2. 23 Eylül 2009
  3. chiglet

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada ıyıkı anne olmuŞum hayatta benı bu kadar mutlu eden hıÇbırŞey olmadı, ya sızı.

4. 23 Eylül 2009
  5. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    rabbime hergün binlercekez şükrediyorum iyiki anne olmuşum iyiki dünyalar tatlısı bikızımız var iyiki rabbim bizede bugüzel duyguyu yaşamayı nasip etmiş herzaman diyorum buduyguyu bilseydim daha önce evlenirdim diye rabbim isteyen herkese şu mübarek günlerde nasip etsin inşallah

6. 24 Eylül 2009
  7. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    25 yaşında anne oldum keşke daha önce anne olsaydım bu harika duyguyu daha önce yaşasaydım diyorum ama belki de o zaman yavruma yeterli bir anne olamazdım.

rabbimin mucizevi bir hediyesi ona her baktığımda şükrediyorum.

şimdi yine hamileyim çok şükür rabbim muzicesini yine nasip etti.

yüce rabbim bu güzel nimetini isteyen herkese versin
    amin.

8. 24 Eylül 2009
  9. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu topik çok güzel olmuş canım,,canlarımıza sevgimizi ilan etmek güzel
    oğlumu bazen öpmeye doyamıyorum,hele bana sarılıp sıktığı zaman boynumu alıp içime tekrar sokasım geliyor
    inanın öperken ağzım sulanıyor kızlar
    allah herkesin evladına sağlık,uzun ömür,akıl versin

10. 24 Eylül 2009
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyiki anne olmuşum iyiki allaha şükürler olsunki oğlum var .hani çok sevdiğimizde aşık olduğumuzda senin için canımı veririm diyosunuz ya bu o anki sevgiyle aşkla söyleniyor.ama hiç şartsız şurtsuz evladım için ccanımı veririrm o başka bir aşk başka bir boyut benim için bu hayatta .allahıma binlere kez teşekür ediyorum bana bu duyguyu yaşattığı için

12. 24 Eylül 2009
  13. chiglet

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar Allah hiç kimseyi çocuk özlemiyle yaşatmasın isteyen herkese versin , ama haketmeyenlere değil.. Minicik yavruların sefillikler içinde olduğunu görmeye dayanamıyorum.
    Dün doğum günümde aslında daha önceki gündü ama bayramda o kadar çok gelen giden olduki biz evden ayrılamadık eşim özür diledi, dün kızımla eşim eve gelirken pasta almışlar bana göstermeden akşam kızım yerimde duramıyor hadi baba, hadi baba fıkır fıkır , hayırdır diyorum gülüyorlar, onun o hali hiç gözümün önünden gitmiyor, canım kızım benim kendisi minicik aklı, yüreği kocaman kızım..

14. 24 Eylül 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    konu gerçekten harika olmuş..
    aynen bende aşkla bağlıyım kızıma..o yemezse yiyemiyorum,o uyumazsa uyuyamıyorum.
    onsuz hayatı düşünemiyorum her an yanında olmak istiyorum..
    birilerini yabancılayıp ağladığı zaman hoşuma gidiyor beni istemesi filan..
    Allahıma şükürler olsunki anneyim..

16. 24 Eylül 2009
  17. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    anne diyip kollarıma sarılması o minnacık elleriyle boynuma atılması yok mu işte ben o an ölüyorum iki kelimemden biridir şükür rabbim hiç birimizin evlatlarının acısını göstermesin buna nasıl dayanılır düşüncesi bile beni harap ediyo

18. 30 Eylül 2009
  19. azraecrin

azraecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    annelik kadar güzel bir duygu varmı şu dünyada 2 tane çocuğum var ve eşimsiz onlarsız bir hayat düşünemiyorum.hayata sıkıca tutunmamı sağlıyorlar meğer bekarken ne kadar gayesizmiş hayatım şükürlar olsunki artık onlarlayım...