iYİKİ DOĞDUN KARDEŞİM

Konusu 'Hayat Bilgisi' forumundadır ve dil_nur tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : dil_nur
  1. dil_nur

dil_nur Hoşgeldin Dünyama Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kardeşim
    Bugün senin doğum günün iyiki doğdun iyi varsın.
    Uzun zamandır ne sevincinde ne üzüntünde nede sıkıntılı olduğun zamanların hiçbirinde yanında olamadım işte bugünde onlardan biri
    Şimdi bana içten içe kızıyorsundur biliyorum ama bazen çok istesek bile her şey istediğimiz gibi olmuyor. Oysa nekadar çok isterdim şimdi yanında olmayı sana sarılmayı.
    Bunca zaman yanında değildim belki ama sanma ki seni hiç düşünmedim inan aklım hep sendeydi acaba canı sıkkınmı, ÖSS’ye nasıl hazırlanıyor, annemle didişiyor mu :)
    Biliyorsun ki senin mutlu olman bizim için her şeyden önemli sen bizim birtanemizsin. Birlikteyken kıymetini bilemedik belki de o güzel günlerin zaten hep öyle olur ya kaybedince anlarsın tüm güzelliklerin kıymetini. Şimdi düşünüyorum da gülüyorum o anlamsız kavgalarımıza…
    Hep keşke diyorum keşke.. Ama zamanı geri almak mümkün olmuyor annem ne çok kızardı hatırlarmısın bugünleri çok arayacaksınız derdi nasılda haklıymış değimli?
    Şimdi ise uzak düştük birbirimize kim derdi ki böyle olacak kader işte…
    Sizden ayrılmak hiç de kolay olmadı. O evden ayrılırken sadece eşyalarımı alıp gitmedim ben tüm çocukluğum, hatıralarım, hepiniz en acı şekilde benimle geldiniz dokunamadan..Hala alışamadım buralara 1,5 sene oldu ama hala geçmişte yaşıyorum.Hiçbir şey o günlerdeki gibi güzel olamıyor.
    Böyle konuşuyorum diye mutsuzum sanma mutluyum ama size uzak olmak çok koyuyor.Hayat türlü zorluklarla dolu yaşadıkça insan neler görüyor.Ama sen hayata karşı güçlü olacaksın.Bazen düşeceksin ama canının acıdığını unutup yürümeye devam edeceksin.Karşına ne kıymet bilmezler ne namertler çıkıp sana eğilecekler sırf sen yolundan çık diye ama sen kimse için yolundan sapmayıp dimdik yürüyeceksin.Yürüdüğün yolda sakın yalnızım sanma her zamanki kararlılığınla hedefine doğru hiç korkmadan azimle ilerle.Seni başarıya götürecek o yolda hep arkanda olucam.Biliyorum ki sen bu büyük güce sahipsin.
    İyiki senin gibi bir kardeşim var iyi ki doğdun canım benim.

BİRLİKTE NİCE SENELERE…

Son düzenleme: 19 Ocak 2010
  2. 19 Ocak 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kardeşinin doğum günü kutlu olsun canım.........evet kardeş gibisi yok ne olursa olsun ...küçükken pek anlaşılmıyo kavga gürültü ama büyüdükçe en büyük destek kardeşler :)

4. 19 Ocak 2010
  5. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ıyiki doğmuş nice senelere o zaman..

6. 19 Ocak 2010
  7. dil_nur

dil_nur Hoşgeldin Dünyama Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tşk ederim canım evet ya insan ayrı kalınca daha da iyi anlıyo :çok üzgünüm:
    insanın canı kanı bambaşka Şeniz

tşk canım Şeniz