iyiki varsın derin bebek

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve yumy tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bekledim seni aylarca hayalinle yaşadım yıllarca ama hiç beklemediğimiz biranda erkenden katıldın dünyama. seni sadece birkaç dakika alabildim kollarıma ve annelik yapması için camdan küvözün kucağına bıraktım seni.günlerce hastanede yeni doğup annesinin yanına getirilen bebekleri izledim kapı ardından gizli gizli...ağladım hemşirenin yoğun bakımdan elime tutuşturduğu kirli tek çorabınla uyudum.senağlama:ecrin_bebek::a015: sana koştum her fırsatta yanımda yoktun ama hislerimiz birdi.. kalbim orada seninleydi.. artık anne olmuştum ben :nazar:bebeğini bekleyen bir anne bana sabrı sevmeyi fedakarlığı ve daha pek çok şeyi tattıran bir bebektin sen iyiki varsın derin bebek
    beni anne yaptığın için iyiki varsın:Saruboceq::Saruboceq:

2. 10 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

iyikı varsın derın bebek senı sabırla bekelyen sevkatla saran anneınd eannelr gunu kutluolsun.

4. 10 Mayıs 2009
  5. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim sizlerinde kutlu olsuna.s.

6. 10 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

amin canım benım melegımde cennetten kutluyo annelr gunumu eşimde gece 12den sonra kultadı.geldı elımı optu canım benım annelr gunun kutlu olsun senı sevıyorum dedı.sasırıdm ama çoksevındim

8. 10 Mayıs 2009
  9. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben şöyle düşünüyorum eğer bebeğiniz olmuyorsa yada onu elim bir şekilde kaybettiyseniz aslında dünyanın tüm bebekleri sizindir çünkü siz onu kaybetsenizde hala bir annesiniza.s.

10. 11 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

EVT CNAIM BEN BUNU BİLİYORUM BEN DE ANNEYİM VE RABIM TEKRARDAN NASIP EDERSE TUM ANNELR GIBI DUNYANIN EN GUZEL ANNESI OLACAGIM:1hug:

12. 11 Mayıs 2009
  13. senayda

senayda Rabbime Sığındım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    her anneler gününde içim burkulur...bende anne olmak isterdim benim yavrum olsa oda benim anneler günümü kutlardı diye..Allah tüm anne olmak arzusuyla yanıp tutuşan herkese annelik duygusunu tattırsın..yavrusu olanlarında yarularını bağışlasın inş....