İzdivac' ınıza Talibim Mirim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve minisimmm tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

  12 Mart 2008
  Konu Sahibi : minisimmm
 1. minisimmm

  minisimmm Guest

  İzdivac' ınıza Talibim Mirim

  “Gayemiz aciz haneyi taciz etmek değil, bilakis şu efkarı umumiye de bir aile bacası tüttürebilmektir. Cevabınız nispetinde kalp-i harabemi tamir edeceğinizi umduğumdan dest-i izdivacınıza talibim efendim.”

  Son zamanların en önemli sosyal sorumluluk projesinden biri daha.
  Ülkemizde evlenmeyen kalmayacak.
  Ne kadar tinton varsa; boyu boyuna, huyu huyuna uygun bir eş bulacak kendine.


  Artık devir, ikinci baharların devri.
  Gençlerin yapmacık, duygusuz, yalan dolanla yürüyen ilişkilerin karşısında; sıcacık, samimi, içten, dobra duygularla hayatının son fırsatlarını değerlendirmeye çalışan genç ihtiyarlar.
  Ekranlarımızda.

  Ve bizler her şeyi bırakıp, yeni bir çöpçatanlık programının karşısında sus pus olmuş bir şekilde keyiflenmeye devam edeceğiz.

  Yeni bir televizyonculuk cevheridir bu sevgili izleyiciler. Hır gürle geçen zamanların ardından, evlenmek isteyen ne kadar tintoş varsa, renkli cam ardından tüm ülkeye haykırıyor talebini.
  Kaçan fırsatları yeniden yakalayabilmek, içinde ukde kalanları yaşabilmek adına “Ben bu izdivaca talibim “ diyor erkek, kadın geçkin yaşlılar.

  Geleceğin yeni gözdesi hayırlı olsun.
  Artık elini sıcak sudan, soğuk suya sokmak istemeyen kadınlarla, fıkır fıkır bir kadının ilgisiyle yaşamak isteyen erkeklerin düello zamanı.
  Talepler ortada, eleman meydanda, iş bir araya gelip kaynaşmakta. Eksik olunmasın bunu da şen şakrak bir güzelle hallediveriyorlar!

  Medya dünyası içinde tutan, ses getiren, reytingleri alt üst eden, hayatı durduran, insanları kendine bağlayan program yapmak her geçen gün daha zorlaşmakta. Kanal ve yayın sayısı arttıkça, emeğin hakkını vermek gibi bir endişeden ziyade, bomba gibi olmak çok önemli. Eeee, insanların derdi para ve ilişki olunca, tüm yayın politikalarının bunlar üzerinde ilerlemesi kaçınılmaz.

  Ülke insanın durumu vahim. Avantadan para kazanma koşuşturması içinde o yarışma senin, bu yarışma benim derken; izdivaç yapma isteği depreşiverdi damarlarında. Tabii para hazır, her şey tamam, bir tek eş eksik. Şöyle boyu boyuna, huyu huyuna, güzel, anlayışlı, dürüst…vs, yaşadığı ortamda bir türlü ruh eşini bulamayan insanlar haykırıyor ekranlardan ”beni everin” diye.

  Artık Türkiye’ de evlenemeyen kalmayacak. İkinci baharını yaşayan, birinci baharının içinde olan, kışı görmüş, yazın kurumuş feleğin sillesini yiyen ne kadar insan varsa, eş bulmak için atacak kendini buzlu camın önüne. Şanssızlıklarının boyutlarını değiştirmek, içindeki cevheri gün ışığına çıkarmak isteyen genç yaşlı, kadın, erkek ülke fertleri, göbek atmalar eşliğinde kadersizliğini haykıracak.

  Halkımızın durumu için, sosyolojik bir turnusol kağıdı bu program. İzleyin, izlettirin, tavsiye edin. İki saatte olsa, hayatın sıkıntılarından uzaklaşın. İnsanımızın ne kadar saf-ı iyi niyetle dolu olduğunu ve derinlemesine beklenti içinde girilmemesi gerektiğini anlayın. Yani bir mesaj verilmesi gerekirse: İnsanımız budur, gidişat uygundur. Daha ne olcek, be ya!

  Haydi, yandan, oh, oh…..

  Meraklısına çok mühim not: “Esra Erol’ la İzdivaç” Star tv de 16.30 da!
  DİPNOT :ALINTIDIR

  GÜZEL BİR YAZI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM SİZLERDE BEĞENİRSİNİZ