izleyen oldu mu?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cananyasin tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : cananyasin
  1. cananyasin

cananyasin Guest

kızlar cuma sabahı seda sayanı programında dr ender saracoglu sanırım preseede benzeyen bı kayganlaştırıcı tavsıye etmıs ve butun eczanelerde satıldıgını söylemiş benim abimin eşinde kuruluk sö konusu ama cocuk dusundugu ıcın herhangı bı kayganlatırıcıda kullanamıo bu programı ızleyen ve urunun adını bılenler ne olur cvp yazın

2. 28 Mart 2009
  3. krispi

krispi mavişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım merhaba ben izlemedim ama ben3.5 yıllık evliyim bendede kuruluk var evliliğimin başından beri bir kayganlaştırıcı var onu kullanıyorum halen hamileliğe engel olduğuna inanmıyorum benim 2.5 yaşında bir kızım var ve şu andada 1.5 aylık hamileyim canım ben o tür şeylere inanmıyorum zaten kayganlaştırıcının reçetesindede herhangi bir yan etkisi olduğunu yazmıyor öyle bişey olsaydı içinde yazardı benden fazla kullanan olmasın olmasa benim olmazdı demi canım istersen bendeki kayganlaştırıcının adını vereyim banada doktor yazmıştı
    canım içinde küçük tüpler var reçetesinde tüpün tamamını vajinaya boşaltın diyor ama okadar bile gerekmez eşide sürsün ve bebe yağıda kullansın hiç bir zararı yok umarım yardımcı olabilmişimdir

GLEıTGELEN

Son düzenleme: 28 Mart 2009
  4. 28 Mart 2009
  5. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hmmm bende bu ay bunu kullanmıştım krispi kuruluk nedeniyle

6. 28 Mart 2009
  7. cananyasin

cananyasin Guest

krispi öncelikle ilgilendiğin için çok tsk ederım canım kayganlastırıcının adını yazarsan cok sevınırım

8. 28 Mart 2009
  9. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim de kuruluk problemim vardi ama benim doktorum kesinlikle kullanmamami spermleri kesinlikle oldurecegini soylemisti kayganlastirircinin.

Ama ben krispi'nin dedeiklerine asla katilmiyorum. etrafta bu kadar bilimsele arastirma varken bence sen bu sekilde hamile kaldigina sukretmelisin canim. ya da her kayganlastiriciya mal etme, seninki uygunmus spermlere. cunku hic de oyle degil %90 i.

10. 28 Mart 2009
  11. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bende dr.uma sordum kullanmamı tavsıye etmedı bebek dusundugumuz ıcın

12. 28 Mart 2009
  13. cananyasin

cananyasin Guest

bu kuruluk ne illet bişeymiş ya cok sukur benım böle bi sorunum yok yengemı o halde gordukce ıcım acıyo yasları buyuk oldugu ıcın bebekte ıstıyolar ama bu sekılde de ımkansız preseedi temin etmemızde cok zor kızlar yokmu baska tavsıyesı olan

14. 28 Mart 2009
  15. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden zor canım türkiyedede satılıyo presedd telefon la sipariş edenler varr telle arıyon verdikleri hesaba yatıryon parasını kargoyla gönderiyolar türkiyenin her yerinee

16. 29 Mart 2009
  17. cananyasin

cananyasin Guest

ewet ama onların tarıhı gecmıs oldugunu soyluyolar ve abım tarıhi gecmiş ürünler konusunda cok tıtızdir onu yengeme kullandırmaz oyuzden zor canım

18. 29 Mart 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim Beth Kiley denen bir kadin var. o preseed ve yumurta akini onermisti. yani preseed alamiyorsan ayni islevi yumurta aki da sagliyor gibi.

Ama istersen ben gonderirim ABD den. preseed basliginda yazilarimiz var. oku istersen. gene siz aliyorsunuz. parasini ve herseyini verip. Turkiye ye gonderi yapmadiklari icin benim evime gondertiyorsunuz. ben de sizin Tr deki evinize gonderiyorum. normal posta ile gonderiyorum ama. yani ucuz tutsun diye. siz zaten urunu kendi kredi kartinizla aldiginiz icin sadece posta parasini bana oduyorsunuz. o da 3-4 dolar bir sey tutuyor. genelde 1 hafta 10 gun icinde ulasiyor.