iZMİR ANNELERİ HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPACAK?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ficipi tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ficipi
  1. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Bu dönemde okadar cok kafam karıştıki..Sanırım hastane seçeneği ne kadar fazla okadar kafa karışıyor.Bir hastane için birisi öve öve bitiremezken bir diğeri "aman gitme" diyebiliyor..
    Ben doktorumdan cok memnunum ve onun Karataş Hastanesiyle anlaşması var.Bu hastanede evime çok yakın.Dün önünden geçerken eşimle uğryıp içeriyi gezdik,biraz bilgi aldık ve doğumun orada olmasına karar verdık.Umarım fikrimizden caymayız...
    Peki sizler nerede yapacaksınız doğumu?

2. 12 Mayıs 2008
  3. Iraz

Iraz Guest

Ben Konakta hayat hastanesinde yapicam Allah kismet ederse dr.um orada ve ondan cok memnunum 2 arkadasimda ayni dr.da yapti ve cok memnun kaldilar

4. 12 Mayıs 2008
  5. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doktorcumla konusmadık ama büyük ihtimal hatta%95 hatay asker hastanesinde yapıcam
    :teytey:a.s.

6. 12 Mayıs 2008
  7. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorum Bornova Şifa Hastanesiyle çalıştığı için büyük olasılıkla orada olacak.Zaten içime sinen bir hastane, çok temiz,hijyenik bir yer.Ben Çınarlı için çok iyi dediklerini duymuştum ama bir yakınım doğum yaptı orada ve ziyaretine gittim.Küçücük sevimsiz bir yer.Oranın tek cazip tarafı sadece doğum yapılıyor olması.Doktor bana tercihin benim olduğunu ama çınarlıyı asla tavsiye etmediğini söyledi.Yani ısrar edersem orada da yapabilirmiş.Alternatif olarak Ege Sağlık için güzel dedi.

8. 12 Mayıs 2008
  9. gxuxlsarxix

gxuxlsarxix Papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kent hastanesinde yapmayı planlıyorum dogum yapan herkes memnun.umarım hayırlısı olur

10. 12 Mayıs 2008
  11. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende şimdiden araştırmaya başladım ama canım fiyatı ne kadar yazmamışsın bende şirinyerde doruk polikliniğe gidiyom drum sezeryana1250ytl istedi normalede 1150istiyo siznkileri merak ediyom...hepimis hayırlısıyla doğururus inşallahhh...

12. 12 Mayıs 2008
  13. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende hayata gitmek istiyom amam nasıl gidiliyo bilmiyom canım randevumu alınıyo ve drun kim canım bana mesaj atsana canım yada gel sohbette beni bul canım daha net konuşalım bende orda doğum yapmayı düşünüyom ücretleri çok uygun hem...lütfen cvp yaz canım...

14. 12 Mayıs 2008
  15. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben bütün kontrollerimi özelde oldum hamileliğim boyunca
    ama doğumu ege üniv. hastanesinde oldum erken doğum olunca bebişe küvez ihtiyaç olabilir diye
    gayette mennun kaldım fikir olsun sizede
    özel oda dışındada hiçbirşey ödemedik ama ben emekli sandığına bağlıyım

16. 12 Mayıs 2008
  17. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hayat hastanesinde yengem dogum yaptı gayet memnundu.bende yakından izledim.bebekle ve anneyle çok ilgileniyolar.tabi kararsızlık oluyor insanda biri memnunken digeri memnun olmayabiliyor.sanş işi diyorum.herkese hayırlı dogumlar diliyorum!!

18. 14 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

CANIM YA BENDE ÖZEK HASTANEYE GİDİYORUM AMA PREMATÜRE YOÜUN BAKIM ÜNİTESİ YOK. O NEDENLE EGE YE GİTSEM Mİ ACABA DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ASLINDA DR UMDAN VE HASTANEMDEN MEMNUNUM AMA BEBEKLİRİM İKİZ VE ERKEN DOĞUM RİSKİM VAR O NEDENLE KAFAM KARIŞIK BANA ÖZELDEN YAZARMISIN DOĞUM HİKAYENİ, BEBİŞİNİN KAÇ AYLIK DOĞDUĞUNU? TEŞEKKÜRLER