Izmir balçova saime yetiş

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ozlemoztepe tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ozlemoztepe
  1. ozlemoztepe

ozlemoztepe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ömür polikliniğini bıraktığına çok üzüldüm ama 5. Ayımda ne yaptım ettim adresini telefonunu bulup özel muayenesine gittim ve o kadar çok memnunum ki
    1. Normal doğumu destekliyor
    2.muayene ücreti çok uygun hatta kredi kartıyla ödeme mümkün
    3.çok konuşkan ve sorduğunuz her soruya fazlasıyla cevap alıyorsunuz.
    4.gittiğimde resmen 1 saatten fazla kontrolümü yaptı renkli doppler 3d ultrason cd ye çekim her ayrıntıyı her organını o kadar detaylı bakıp anlattı ki
    çok memnunum çoooook
  2. 29 Aralık 2011
    Konu Sahibi : ozlemoztepe
  3. gizofb

gizofb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba arkadaşlar. Ben 23.haftalık hamileyim, özel sağlık sigortam değiştiğinden doktorumu da değiştirmek zorunda kalacağım.
    Daha önce dr.ali baloğlu na gidiyordum, günlerdir doktor araştırıyorum :44:
    saime hanım hakkında internette genelde olumlu yorumlar okudum, sizlerden kendisine giden yokmudur???
    yada güneş sigorta ile anlaşmalı bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru??