izmir basmane şifa hastanesi fiyatları,tavsiye dr,hastane bılgıleri...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve burcusb tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : burcusb
  1. burcusb

burcusb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    izmir basmane şifa hastanesi mine hanımın hastasıyım. cok ılgılı,bılgili ve kıbar bırı. dr bulamamıs olanlara tavsıye ederım. hastanenın ssk ile anlaşması var.
    muayene ve ultrason toplam ucret:46 tl dun gittim. yenı zamlı fıyatı bu. bana uygun geldı. cunku karsılıgında gördugunuz hızmete degiyor gercekten. ultrasona eşler giremiyor bılgınız olsun... ama rica ederseniz kapıdan baktırıyorlar. zaten ızlettıklerı ekran buyuk plazma rahatlıkla ordan da gözukebılıyor.
    siz sormadan bebegınızle ilgili herseyı de söylüyorlar...
    bakalm dogumu da orada yapmak ıstıyorum tabı yeişebılırsek:)) dogum fıyatları da korktugum kadar degılmiş.. ben 1.000-1.500 gözden cıkarmıstım ama neredeyse yarısı tabı bu mecburi sezeryan ve normal dogum ıcın gecerli.
    istege baglı sezeryan veya epidural istersenız fıyat değişiyor...
    buarada hastanenın temızlıgı de gözunuzden kacmayacaktır. gittiginizde göreceksiniz... umarım dogumumda orada olur ... basmane şifada dogum yapanlar varsa bılgılerını paylaşsın lutfen...
    Son düzenleme: 22 Ocak 2010
  2. 25 Ocak 2010
  3. DUYFER_2006

DUYFER_2006 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Epıdural oluncaa ne oluyor fıyatt bıde mecburu sezeryann ne durumdaaa oluyorr kı tam fıyat aldınmıı
  4. 26 Ocak 2010
  5. semami

semami Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şifa hastanesiile görüştüm. Doğum mesai saatleri dışında olursa nöbetçi doktor doğuma girermiş. Mesai saati dışında olduğu için fiyat ddeğişirmiş.!! Mesai saati içinde doğurun:):)
  6. 26 Ocak 2010
  7. burcusb

burcusb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

normal dogum veya zorunlu sezeryan fıyatı 600 tl tabı sıgortanız varsa...
    zorunlu sezeryan derken bebegın cok iri olması annenın saglık durumu catısının dar olması yanı normal dogumun olamayacagı durumlarda zorunlu olarak bebege ve anneye zarar gelmesın dıye sezeryan yapılıyor işte o durumlar için gecerli zorunlu sezeryan. epidurale gelınce epiduralle normal dogum yada sezeryan 1.600 cıvarında dedıler.
    epidural daha kolaymış ya bıde hemen bebegını görebılıryorsun luksu cok ya o buyuzden daha pahalı.. bı ıgne yapıolar agrısız dogum yapıosun canım. bılmeyenler varsa onlar ıcın yazayım dedım.

hastane cok iyi bakalım nasıl olacak dogumum. önümüzdeki hafta gidecegım tekrar anlaşmayı yapalım dogum işini ayarlayalım dıye bakalım nolcak. bu fiyatlara neler dahıl? fılan tam bılgılerı ogrenır yazarım sıze... ama mıne hanım gercekten cok iyi...
  8. 27 Ocak 2010
  9. DUYFER_2006

DUYFER_2006 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ee peki mesai saatleri dışında olursa ne laka fazla ödeme yapmamız bide neden doktorun ggelmiyorki anlamıyorumm varya iyice ayarını kaçırdılar bu işin adam gibi yapsın herkerz işini, sinir oluyorum yaa neden kendi giremezmişki iyi gece doğum yapmayalım o zaman sıkalım kendimizi iyice stres oldum
  10. 6 Şubat 2010
  11. burcusb

burcusb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben carsamba gunu tekrar kontrole gidecegım bu mesaı saatı muhabbetı hıc aklıma gelmemişti bı sorayım bakayım. sagolun aydınlattınız benı...
  12. 21 Şubat 2010
  13. burcusb

burcusb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    izmirde şifaya giden yok mu???
  14. 6 Nisan 2010
  15. e_pack

e_pack Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    benim komşumda izmirde şifa basmanede doğum yaptı gerçektende çok temiz
    özel odasında daattı tek başına banyolu falandı oda ve
    doğum ücreti sadece 600 tl verdi
    banada mantıklı geliyo şifa bakalım kısmet
  16. 10 Nisan 2010
  17. nefret

nefret canım oğluşum kucagımda:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben buca tıpa gidiyordum
    ama hastane odalarını hıc begenmedım
    aylardır gormek ıstıyordum dolu dıyorlardı
    en sonunda gordum ama içime sinmedi
    bende şifayı düşünmeye başladım
    dogum yapmış olan arkadaşlar fikir verirmi lütfen
  18. 26 Ağustos 2010
  19. burcusb

burcusb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben sıfada dogum yaptım odaları fılan herseyı tertemız tavsıye ederım.....
    ben özel oda tutmadım ama sezeryan oldugu ıcın zaten tek kısılık oda da kaldım bılemıyorum özel oda mıydı? sormadım aslında ama evet banyosu fılan herseyı vardı... cok memnun kaldım bıdaha olursa yıne orayı tercıh ederım...