Izmir/Bornova cevresindeki yabanci dil egitimi (almanca) veren Anaokullara duyurulur

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve Bosnakgxuxzeli tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Bosnakgxuxzeli
  1. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Izmir/Bornova cevresinde Haziran/Augstos aylarinda baslayabilecegim, Cocukegitmenyardimcisi olarak is ariyorum.2006da almanyada 2 yillik Cocukegitmenyardimciligi basariyla bitirdim.Ve 4 seneden beri tek basima Almancadilkursuna ait CocukKresinde 0-3 Yasdaki Yabanci cocuklara (türk,rus,yugoslav.vs.) Bakimi ve Egitimiyle ilgileniyorum.Meslegim Almanyada sozialpädagogik Assistani olarak gecerli.Almancayi anadilim kadar güzel konusabiliyorum.Izmir/Bornova cevresindeki yabanci dil olarak almanca egitimi veren Anaokul ve Kreslere duyurullur.vereliniortak

2. 2 Nisan 2010
  3. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki almanca egitim veren bir kres buldunmu? bende oglumu öyle bir yere gönderecegimde,,,

4. 2 Nisan 2010
  5. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayir malesef bulamadim gördügünüz gibide kimse biseyde yazmadi bu konuyla ilgilli.:ecrin_bebek:Cocukbakici olarak konu acmaya düsünüyorum bakici ve kres bölümünde.Mutlaka is bulmam gerek türkiyeye gelmeden önce.

6. 16 Haziran 2010
  7. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 17 Haziran 2010