Izmir bornova şifa hastanesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zehra1025 tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zehra1025
  1. zehra1025

zehra1025 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    selam kızlar aranızda ızmır de oturupta bornovadaki şifa hastanesine gıden varmı ben ıkı aylık hamıleyım daha once ıkı kez gıttık ama çok kararsızım bırıncısı hastane çok kalabalık oluyo ozel hastane olmasına ragmen anlamış deılım ssk ıle anlaşması var dıe heralde ıkıncısıde gıttıgım doktor benım gıtmek ıstedıgım doktor doğum ıznıne çıkmış şu an onun ıçın çok ıyı dıolar bu gıttıgım doktorda arzu hanım ıyı ama çok ılgılı deıl yanı bışe sormasam solemıcek gıbı oyle yuzeysel o yuzden çok kararsızım aynı hastanede bıde esin hanım dıe bı doktor var ona gıdenınız varmı acaba bıdahakı kontrolde onamı gıtsem dıyorum denemek ıçın yada ızmırde karşıyakada oturuyorum ben buralarda bana tavsıye edebılcenız bı hastane varmı ızmırde oturan arkadaşlar yardımlarınızı beklıyorumbilmiyorumkismile

2. 1 Ekim 2010
  3. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    slm canım. bende izmirdeyim. bir sürü doktor ve hastane gezdim bende. en sonunda arkadaşlarımında tavsiyesi ile konak doğum evinde karar kıldım. kısmetse doğumu orada istiyorum. şimdilik kontrollerim için yıllardır doktorum olan haluk tuğrana gidiyorum. çokta memnunum. menemende özel yaşam polikliniğinde çalışıyor. artık doğum yaptırmadığı için ondanda tavsiye aldım. oda kesinlikle konak doğum evi dedi.

4. 1 Ekim 2010
  5. zehra1025

zehra1025 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    slm tatlım verdıgın bılgıler ıçın teşekkur ederım bı avazda kolayca doğuruverırsın ınşallaahhh.amin.ben bıde bayaan doktor olmasını ıstıyorum aslen ıstanbulluyum 1 senedır evlendım ve burda yaşamaya başladım o yuzden ızmır de acemılık çekıyorum.umarım ıstedıgım gıbı bı yer ve ıstedıgım gıbı bı doktor bulurum.

6. 1 Ekim 2010
  7. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ahh o doğumuma bayan doktor girsin fikri bendede var. kısmet artık. inşallah allah hepimizi bir avazda kurtarsın:Saruboceq:

8. 1 Ekim 2010
  9. zehra1025

zehra1025 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    aminnn canım ya

10. 2 Ekim 2010
  11. zehra1025

zehra1025 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar ya yokmu bu hastaneye gıden yada başka hastanelerı onerebılcek kımse yokmuuu????