İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Zeliha tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Zeliha
  1. Zeliha

Zeliha Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buca kadın doğumda doğum yapan yada gebelik takibi yapan arkadaşlar varmı? ben bugüne kadar özel hastaneye gidiyordum ama iki kişilik odalar, kalabalık vb şeyler beni acaba oraya mı geçsem diye düşündürdü. kararsızım yarın muayeneye gidicem. bildiğim bir doktorum poliklnik günüymüş bakalım aklımda ki soruları sorucam. normal doğumda epidural yapılıyorsa oraya gitmem %90 gibi bir şey aklım karışık. doğum yapanlar kontrole gidenler bilgi verirlerse sevinirim.

2. 13 Nisan 2010
  3. efsanur

efsanur Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rastgele acil olarak doğuma giden biri methetmişti.temiz iyi vs diye.ama giden muayene olan birinden direk bişey duymadım.bende 22 haftalık gebeyim.bi gitmek istiyorum.bildiğim dediğin doktor kimdir?

4. 17 Mayıs 2010
  5. sunuak

sunuak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 34 haftalık hamileyim
    2 ayı geçkin süredir buca kadın doğuma gidiyorum.Doktorum Pamir bey çok iyi bir dr.ben hastaneden de
    doktorumdan da çok memnunum.Bu hastaneye gidene kadar sayısız özel ve anlaşmalı yerlere gittim.
    Ama inanın bukadar memnun kalmadım,ılgi alaka hijyen,bilgilendirme herşey süper tavsiye ederim.

Ben nasip olursa doğumu da orda düşünüyorum,şimdilik normal doğum gibi görünüyor.
    Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu hastanede epidural uygulanmıyor normal doğumda.
    Bidahaki gidişimle doktoruma sorucam ben de

Hepimize hayırlı doğumlar

6. 18 Mayıs 2010
  7. ozlemoztepe

ozlemoztepe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pamir beyle ilgili pek ii bi şey duymadım ama tahir beye gitmeyı çok isterken yalan mı bbilmiyorum 1 ay içinde o hastaneden gidecekmiş diye duydum doğrumu bilginiz varmı acaba tahir beyın hastaları bilir herhalde

8. 18 Mayıs 2010
  9. SHARK_11

SHARK_11 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eltim ocak ayında orada doğum yaptı.baştan beride kontrole oraya dr.özge hn.a gidiyordu.çok memnundu.ama normal doğum olduğu için doğumuna başka dr.girdi.giren dr. u ve ebeyi pek beğenmemişti.dikişleri tılırken çok acı çekmiş.ama hastane güzel 1 yıl oldu açılalı.temiz,odalar 2 kişilik ve özel banyosu var.nerdeyse özel hastane gibi.inşallah hep böle kalır.çünkü yeni olduklarından güzel oluyolar ama sonra malesef...

10. 19 Mayıs 2010
  11. sunuak

sunuak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben çok memnunum Pamir bey den özel hastası gibi ilgileniyor sağolsun.
    tek tek herşeyi sorabiliyorsun ve o çok iyi bir şekilde aydınlatıyor.

ama Tahir bey de çok süper bi dr.ona da gitmiştim,ve tanıyan memnun kalan da çok fazla

bir de Töre bey var o da öyle bu üçünü biliyorum diğerlerini hiç bilmiyorum

Tahir beyin gideceği konusunda bi bilgim yok,evet hastaları biliyodur gidecekse de

12. 19 Mayıs 2010
  13. sunuak

sunuak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar
    eltinin doğumdan memnun kalmamasına üzüldüm,inş.ben ve diğer hamileler memnun kalırız.Orda doğum yapan biçok kişi tanıdım hepsi tavsiye etti gayet memnun ayrılmışlardı.
    Ben de bunları duyunca orda yapmaya karar verdim doğumumu,hayırlısı artık

Peki eltine olmadan önce alttan iğne yapmamışlarmı? ben öyle biliyorum ama sonra dikerlerken de hissetmiyormuşsun çok fazla güya.öyle duymuştum.

14. 19 Mayıs 2010
  15. TaDukHePa

TaDukHePa ♫♥♥_GLaM_Fa!rY_♥♥&#9 Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Ben hamileliğimin başından beri Buca Kadın Doğ.'a gidiyorum. ve çok memnunum. Tahir Bey, 2'li testimi, Pamir Bey'de 3'lü testimi yapmıştı. Bütün doktorları gayet iyi ve ilgililer. Cevat Bey, Ahmet Oğuz Bey, Şinasi Bey vs vs. Hiçbiri ile ilgili kötü bir şey duymadım. Bir akrabamızın gelini nisan ayında sezaryenle doğurdu. Cevat Bey'in günüymüş, o girmiş ameliyata. Çok memnundu kız. Ayrıca ebelerden de memnundu. Çok sabırlı olduklarına kendi kefil oldu.

16. 19 Mayıs 2010
  17. sunuak

sunuak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin ne kadar var doğumuna cnm?

memnun olmana sevindim.Ben de öyleyim şuana kadar hiçbir şikayetim olmadı,umarım da olmaz.
    Allah bi avazda kurtarsın bizi de inş.

18. 28 Mayıs 2010
  19. melish83

melish83 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şirinyerdeki töre adında bir dr a gitmiştim çok ukala bir dr.. o yüzden hiç tavsiye etmem.