İzmir de Ameliyat olmuş arkadaşlar.. Deneyimlerinizi paylaşın

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve imbat tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : imbat
  1. imbat

imbat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar ben balıkesirde oturuyorum ameliyatımı izmirde yaptırmayı düşünüyorum. Önereceğiniz doktor var mı? Çok kararsızım sonrası için çok korkuyorum ya beğenmezsem diye. Deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

2. 13 Temmuz 2011
  3. Ritaa

Ritaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    burnum kemerliameliyat olduğumda bundan daha kötü olcağını sanmıyorum ama yüzüme gtmezse ya bir daha ameliyat olmak zorunda kalırsam dye cesaretm yok düğünüme kadr olsammı düğünden sonramı olsam karar veremedm düğünme birbuçuk ay var bir hafta içnde karar verip ameliyat olmam lazm

4. 13 Temmuz 2011
  5. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sen İzmir'de mi oturuyorsun? İzmirde oturuyorsan Cemil Bey'le git görüş, tasarım da yapar, en azından sonra ameliyattan sonra burnunun nasıl olacağına birlikte karar verirsiniz ve ameliyat sonrası sana süpriz olmaz. Bu arada araştırmanı daha iyi yapmak istiyorsan forumda paylaşımını arttır 25 mesajı doldur ve yoğunlaştığın doktorların yaptığı burunları albümlerden gör derim ben. Hakkında hayırlısı olsun.

6. 13 Temmuz 2011
  7. Ritaa

Ritaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    izmirde değilm ben trakyadan gelicem nişanlım muğlanın ilçesinde çalışıyor yani evlendiğmde muğlada yaşamay başlıcam izmir yakın olduğu içn izmrde araştırıyorum istanbul da trakyaya yakın ama kalma sorunu var ve istanbulu hiçblmiyorum...nişanlım izmirli onunla gideceğz ama düğün öncesimi sonrasımı sence ? şişlkler ne kadr sürede iner . tabi zaman alacak ama anormal görünmeyecek şeklde ilgi çekmeyecek kadr ne zaman iner... doktora fotolarımı gönderdm geri dönüş yapar heralde bugnlerde

8. 13 Temmuz 2011
  9. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Fotolarını Cemil Bey'e gönderdiysen ilk fırsatta dönüş yapıyor canım, valla ben ilk ameliyatımda aşırı derecede morarmama ve şişmeme rağmen üçüncü haftaydı sanırım bir arkadaşımın düğününe gitmiştim ve hiç dikkat çekmemiştim, demekki üçüncü haftada suratımın şişlikleri inmiş burnumda dikkat çekmeyecek şekilde şişti. Zaten o zaman 30 gün rapor vermişti doktor, raporumun sonunda işe başladığımda kimse yadırgamamıştı. Şimdi 20 gün raporluyum 25inde mesaiye başlayacağım o zamana kadar dikkat çekici bişey kalmayacağından eminim. Eğer bir buçuk aylık bir zamanın varsa bence ameliyat olursan düğününde harika görünürsün, en azından resimlerde özgürce poz verebilirsin, haaa çok tedirginsen erteleyebilirsin de, bu arada Cemil Bey'in hastalarından biri ameliyatını olup sonra düğününü yapmıştı, geçmiş sayfaları tek tek oku istersen belki daha çok faydalanabilirsin, ayrıca o arkadaşın nikini bulursan o sana daha çok yardımcı olabilir canım.

10. 13 Temmuz 2011
  11. Ritaa

Ritaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben bu sitede cemii beyn ismini duydum da araştrmsya karar verdm önce tereddüt ettm burdaki yorumlar reklamdr felan doktorun yakınıdr felan dye :) olmadığını düşünüyorum şmdi... bana nişanlım arkadaşım ekolde olmuş cem karaş a memnun ve çok uyguna yapmş demşti ama herkes aynı şeyi söylemiyor memnun olmayan da var. az para verip rezil olmak da var ... ayrıca 3500 de çok abartılı değil benm karşılayabileceğim bi fiyat fazlası aşar ama bu iyi. ben haftaya gdeceğim byüük ihtimalle rüyarüya inş. uygun bi tar verir ctesi gnleri ameliyat yapıyormu acaba

12. 13 Temmuz 2011
  13. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlısı olsun canım, 3500 TL nin içinde hastane masrafı da var ilaç masrafı da canım, öyle bir hastanede ameliyat oluyorsun ki valla otel gibi, işin açıkcası benim refakatçim bile yoktu yanımda ama hiç zorlanmadım, hemşireler pervane gibi zaten sağolsunlar :) Cumartesi gününü bilmiyorum canım, doktor beye sor istersen. Valla işin açıkcası reklam olanlar az çok belli oluyor, mesela bir kişi çıkmış bir doktoru övmüş mesaj sayısına bakıyorsun 1-2, albümüne bakayım bari burnu beni yönlendirsin diyorsun albümü yok, resim koymamış, Cemil Bey'e ameliyat olanların çoğunun resimleri vardır ve hepsinin resmide birbirinden güzel, yani öncesi ve sonrası kıyas götürmez, haa şöyle kötü oldu böyle kötü oldu deyip de resim koymayanlarada asla itibar etmemek gerekiyor, bir iddian varsa ispatında olmalı :)

14. 13 Temmuz 2011
  15. Ritaa

Ritaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya hem korkuyorum hem de sabırsızlanıyorum : ) çok güzel olsun küçücük olsunda değil zaten benm isteğim yeterki doğal düzgün dursun yani yüzümn estetğini o kadr bozuyorki.. ben çok güzel biri olduğumu düşünmüyorum ama güzel giyinip doğal makyajla yani kendme bakarsam beğeniyorum beğeniliyorum ama genelde arkadaş çevremden burnun yüzünün estetğini bozuo aslnda burnunu yaptrsan çok iyi olur dyen arkadaşlarm oldu 28 yaşndaym artık olsam iyi olcak ee rüya rüya senin nasıl şu an da durumun fotolarını görmek isterdm

16. 13 Temmuz 2011
  17. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim alçılarım pazartesi çıktı şuanda bantlı ve şiş burnum ama yinede çok güzel diyebilirim, çünkü ilk alçı çıktığında bir burun kötü durmuyorsa, sırıtan bir yanı yoksa devamında şişlikler indikçe çok çok daha güzelleşiyor kaldı ki ben bu halini bile çok beğendim açıkcası, ilk defa şansım yaver gitti diyebilirim, pazartesi gününe kadar biraz daha indi, pazartesi daha düz duruyordu burun sırtım.