izmir de ayrıntılı ultrason nerde yaptırdınız

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve senveben tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : senveben
  1. senveben

senveben Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb.ayrıntılı ultrasona nerede girdiniz?ne kadar sürdü?bebeğinizin herşeyine detaylı baktılar mı?ne kadar ücret ödediniz.

2. 6 Ekim 2010
  3. nz35

nz35 Mertim hoşgeldin.. :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

cnm merhaba..

daha evel buca kadın doğum hast. ile ilgili sana bilgi vermiştik diye hatırlıyorum.. eğer hastane dışında bi yer istiyorsan sana tavsiyem şirinyerde Tahir Özgüder'in muaynehanesi olucaktır. eğer değişmediyse ücreti 100 TL. istediğin konularda bilgide veriyor. ayrıca detaylı ultrasonla ilgilli seni tatmin eder.. bebeğin her türlü kontrolünü yapıyor..

hatta tüm yapılanları cd.yede istersen kaydedip veriyor. bence 1 kez bile olsa böyle bi uygulama şart. normal hastane kontrollerinden daha bilgilendirici oluyor.. bende özellikle bebek gelişimi ve organ kontrolü için gitmiştim. şimdi doğum için bile kendisini düşünüyorum..

hayırlı doğumlar cnm umarım sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın opuyorumnanaktan

4. 7 Ekim 2010
  5. senveben

senveben Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb.bucada ayrıntılı ultrason kaç dk sürüro.ordada detaylı bakıyolarmı.cd falan veriyolar mı

6. 7 Ekim 2010
  7. nz35

nz35 Mertim hoşgeldin.. :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

merhaba cnm,

buca hast. de 10 yada 20 dk arası bakıyorlar. bebeğin iç organları felan herşeye bakıyorlar.. ama özel hast. olmadığı için cd vermiyolar. yani bunu talep etmek de yanlış olur zaten.. bence detaylıyı hast.de yaptır. bebeğin bıraz daha büyüdüğünde özele gidip bi kontrol daha yaptırırsın..

şimdiden hayırlısı olsun cnm umarım guzel geçer.

8. 27 Şubat 2011
  9. ozlem8648

ozlem8648 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    basmane şifa da 22 haftada yaptırdım gayet iyi idi tavsiye ederim

10. 27 Şubat 2011
  11. melike_melil

melike_melil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bornova şifada yaptırmıştım, bebeğin rahatsızlığıda orda, ogün tespit edildi 22 haftada.

12. 22 Şubat 2013
  13. burcu_oztokat

burcu_oztokat Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende bornova şifaya gidicem 28 şubatta perinatolog mu varmış o bakıcakmış? nasıldı peki renkli miydi yoksa hep girdiğimiz gibi siyah beyaz olandan mıydı veee cd yada ultr. kağıdı verdiler mi ?? kaç dakika sürdü ?

14. 7 Mart 2013
  15. cenynet

cenynet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar eğer izmir de iseniz ben ayrıntılı ultrasonu Özel Ege Umut hastanesinde yaptırdım. Ücreti doktordan muayene olmadan giderseniz 90 TL, ama doktordan randevu alırsanız 12 TL muayene ücreti, 20 TL de ayrıntılı ultrason ücreti. Tavsiye ederim. Ben aynı gün hem doktordan muayene olup hem de ayrıntılı ultrasonu çektirdim ve de hiç beklemiyorsunuz. sadece telefonla bir kaç saat önceden arayıp randevu saatini belirlemeniz yeterli.

16. 7 Mart 2013
  17. cenynet

cenynet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar eğer izmir de iseniz ben ayrıntılı ultrasonu Özel Ege Umut hastanesinde yaptırdım. Ücreti doktordan muayene olmadan giderseniz 90 TL, ama doktordan randevu alırsanız 12 TL muayene ücreti, 20 TL de ayrıntılı ultrason ücreti. Tavsiye ederim. Ben aynı gün hem doktordan muayene olup hem de ayrıntılı ultrasonu çektirdim ve de hiç beklemiyorsunuz. sadece telefonla bir kaç saat önceden arayıp randevu saatini belirlemeniz yeterli.

18. 5 Haziran 2013
  19. tunguu

tunguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki kaç dakika sürdü.kaç boyutluydu.