izmir' de başarılı bir tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zuzuay tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : zuzuay
  1. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben izmirde yaşıyorum , tüp bebk merkezleri hakkında biraz araştırma yaptım kafam karıştı herkes birşeyler söylüyor açıkçası hangi merkeze başvuracağımı bilemedim ne olur yardım edin izmirde tüp bebek tedavisi olup hamile kalan arkadaşlar cevap yazın ne olur merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. 27 Mayıs 2008
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben izmirliyim ve tüp bebek yöntemi ile hamle kaldım 13 haftalık ikiz bebeklerim var. Symrna Art ta aşılamalarım ve 2 kez tüp bebek denemem oldu ve ben bu klinikten çok memnun kaldım.

4. 27 Mayıs 2008
  5. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    Ben de Kent Hastanesinde tup bebek denemesi yaptirdim.Sonuc negatif.Simdi ikinci denemem yapilacak.Insallah bu sefer olur.Sana da basarilar

6. 27 Mayıs 2008
  7. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende izmirde irenbedeyim .ben memnunum
    Ama öncelikle sana şunu tavsiye edebilirim.İzmirdeki tüm merkezleri belirle ve tel.görüşme yapmanı Üniversite hastaneleride var tabiki.
    * Öncelikle başarı oranlarını öğren.
    * Birebir takirp var mı.Yani her gittiğinde farklı dr tarafından kontrol edilip ,yumurta toplanımı ve transferleri aynı dr - prof yada adına gittiğin dr.mu yapıyor.
    * tüm işlemler aynı yerdemi oluyor.
    * ücretlendirme nasıl , rapor durumları ile ilğili ne deniliyor.
    *istedikleri kan tahlil ve diğerlerinin ücretlendirmesi nedir.Dışarıda yapılabiliyormu.( merkez pahalı olabiliyor devlet hastanelerinde de yaptırılan sonuçları kabul ediyorlar mı.
    *takip edilecek period yani yol nedir.aşılamamı yada tüp mü yaptıracaksın bilmiyorum ama nasıl başlanmalı gibi Aslında bunu seçtikten sonra dr sormalısın.
    * merkezin kolaylıkla ulaşabileceğin bir yerde olması .Gidip gelmeni kolaylaştırmak açısından.
    genelde merkezler aynı metodu kullanıyor.Bazılarının memenun olduğundan diğeri değil.Bu görüşmeleri yapmanı ve sana en iyi geleni seçmeni tavsiye ediyorum.irenbe,kent ve diger merkezlerle görüş ve sana en sıcak olanı seç.

8. 27 Mayıs 2008
  9. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlar bilgileriniz için.

10. 28 Mayıs 2008
  11. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende kent hastanesinde tedavi gördüm pkoluyum ilk denememde çok şükür gebe kaldım 2.5 aylık ikiz gebesiyim ALLAH tamamına erdirsin inşallah ve bütün isteyenlere hayırlısı ile nasip etsin

12. 28 Mayıs 2008
  13. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ALLAH izin verirse haziranda tüp bebeğe başlıyorum araştırdım en iyi irenbe diye duydum birde orada refik keleş varmış özellikle o doktoru tavsiye ediyorlar hayırlısı tabi kızlar birde bişey sorcam tüp bebek raporunun geçerlilik süresi nedir bilen varmı?

14. 28 Mayıs 2008
  15. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

zuzuay bende irenbeye gidiyorum dr um dilek hanım ben kendisinden çok memnunum tavsiye ederim işini çok başarılı ve severek yapıyor.... zeynep 26 tüpbebek raporu tam 1 sene geçerli ama biliyorsun artık 2 hakımız var inşallah 2. 3. lere gerek kalmaz gerçi bu benim 2. denemem olacak inşallah buu sefer bebişime kavuşurum

16. 29 Mayıs 2008
  17. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım inşallah 2.sine gerek kalmaz hayırlısı ALLAH tan

18. 29 Mayıs 2008
  19. zeynep 26