izmir' de çocuk doktoru arıyorum..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve cashmir tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : cashmir
  1. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar egeria' ya devam ediyorduk biz zeynep ece' nin kontrolleri için. gelin görün ki bu yeni yasa sebebiyle kapanıyormuş. şimdi bize yeni doktor gerek, var mı tavsiye edebileceğiniz birileri? şöyle ki ben narlıdere' de oturuyorum ve en kötü ihtimalle alsancak, bornova civarında bir yer tercihim. teşekkürler..

2. 5 Mart 2010
  3. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    orda gittigin doktorun baska özel yeri yokmu?

benim sadece aklıma Kent Tıp Alsancak geliyor bizim doktor bazi günler orda oluyor galiba Mehmet Nisanoglu.

4. 5 Mart 2010
  5. cashmir

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır yok ne yazık ki. o balçova civarında başka bir hastaneye başlıyormuş şimdi. ama açıkçası peşinden sürükleyecek kadar iyi bir doktor değildi. ayrıca sgk' lılara da bakıldığı için çok yoğun olacakmış, hafta sonu çalışmıyormuş bu sebeple.. (cumartesi gitmemiz şart bizim bu arada yazmamışım).. muayene odası da çok küçükmüş. egeria' da park sorunu yoktu, odası geniş ve temizdi, hafta sonu da açıktı, cazip hale geliyordu.

6. 5 Mart 2010
  7. cashmir

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hımmm. cumartesi günleri orada oluyor mu acaba? mesele o.. olmazsa arayıp sorayım bir. memnunsundur sen herhalde..

8. 5 Mart 2010
  9. eliff1980

eliff1980 Kuzular birdi iki oldu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben Buca Tıp Merkezine gidiyorum orda iki çocuk doktoru var. Gültuğ hanım var çok tatlı biri. çok hastası var . bize her konuda bilgi vermişti.

yeni doğum yapan bir arkadaşım da Bornova Şifada Bahadır Bey varmış ona gidiyor. Çok memnun. Bir de Alsancakta Mete bey varmış ama 200 tl gibi bir şeymiş muayene ücreti. Benim bildiklerim bu. Gittiğimiz diğer doktorları ben beğenmedim.

10. 5 Mart 2010
  11. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben mehmet beyden memnunum istersen ara sor bi alsancakta hangi günler oluyor.normalde cigli kente cünkü

12. 5 Mart 2010
  13. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya ters gelmezse şirinyerde hasan özdemir var ben çok memnunum çok tatlı biri.

14. 6 Mart 2010
  15. real_queen

real_queen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de mehmet nisanoğluna götürüyorum canım..ama çiğliye ama biraz az konuşuyo ama genelde memnun sayılırım

16. 6 Mart 2010
  17. cashmir

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.
    aslında doktor iyi olunca uzak olması da engel teşkil etmiyor. bir de nadir de olsa ben telefonla arayıp birşey danışmak istediğimde muhatap kabul edip cevap vermesini istiyorum. ilk doktorumuz mesajlaşmayı tercih ediyordu. yarım yamalak cevaplarla, yeterince tatmin olamıyor tabii insan. sözkonusu evladı olunca hele ki.. ikincisi sağolsun her defasında karşılık verdi telefonlarıma..
    eşimle de paylaşayım ona göre bir karara varalım.

Son düzenleme: 6 Mart 2010
  18. 8 Mart 2010
  19. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım biz de egeria ya gidiyorduk..geçene bana bi mesaj geldi mart ayında yeni adersimizde görüşmek dileğiyle yazmışlar..kapanmamış yani,taşınmışlar..gündoğdu meydanına..13 martta randevumuz var..daha gitmedik biz de..

bizim doktorumuz mete bey..şimdilik memnunuz,aşılarımızı da o yapıyo..yarım bırakamayız artık..