İzmir de doğum dr ları lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve defnelma tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : defnelma
  1. defnelma

defnelma artık "geldim anne" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar uzun zamandır bebek denemeleri yapıyoruz 12-13 ay oldu. ve anladık ki bizim bebişimiz doğal yollarla olmayacak...ve dr gitmeye karar verdik...ama kime gideceğimize karar veremedik...bizi oyalamayacak..işinde gerçekten özenli birisini arıyoruz tavsiyelerinizi bekliyorum...lütfen en kısa zamanda gitmem lazım...ARTIK BEBİŞ İSTİYORUUUUMMMM.....:Saruboceq:

2. 29 Ekim 2010
  3. defnelma

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yazmamış amaaa......

4. 30 Ekim 2010
  5. nurcan306

nurcan306 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben iştanbuldeyım doktor tavsiye edemem ama senin için daha çok erken hangi jinekoloğa gitsen aynı şeleri yapacak sana

önce kan alıp hormon testi yapacak hormon bozukluğu varsa veya kist gibi bişi varsa onu tedavi eder hiç bişi yoksa senden raahim filmi isteyecek eğer rahim filmin tıkalı çıkarsa ilaçla açacaklar eğer rahim filminde bi bozukluk felan yoksa bu sefer eşinden test isticekler siperm testi eğer kötü çıkarsa aşılama veya tüp bebeğe geçilir dereceye göre ama eşinde 3 kere sperm tahlili isterler doğrulamak için ama eğer eşindede sorun yoksa bi süre daha bekletirler kimi insanlar hiç bir sorun olmasada hemen kalamıyor bence sen doktor arama şimdi zaten sana bu sıralamadan başka bişi yapmaz kimse nezaman doktor aramak lazım tüp bebek aşılama vs. gibi paralı işlemler gerekirse ozaman en iyi doktoru ara bul çünkü kimisi parayı alana kadar doktor oluyor

6. 6 Kasım 2010
  7. defnelma

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle ilgin için teşekkürler gerçekten..en azından ön bir bilgi oldu benim için..hemen tüp bebek yapsalar ne iyi olur...uğraşmak istemiyorum artık..ama rabbim izin verirse olur tabi...

8. 6 Kasım 2010
  9. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Prof. Namık Demir'i öneririm...En son kontrole gittiğimde Kent hastanesinde muayene ediyordu....İnternette de Namık beyle ilgili baya bilgi bulababilirsin...
    Umarım en kısa sürede ve sağlıkla bebeğine kavuşursun...:KK46:
    Herşey gönlünce olsun...

10. 7 Kasım 2010
  11. nurcan306

nurcan306 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah bunlara hiç gerek kalmaz belkide sadece bi hapla 10-20 günde gebe kalırsın bakarsın hiç bişeyin yoktur

12. 7 Kasım 2010
  13. defnelma

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ağzın bal yesin arkadaşım...gerçekten hiç o yönden düşünmemiştim..o kadar umudumu kaybetmişim ki inanamazsın...umarım Allah'ım kalbimize göre verir....

14. 7 Kasım 2010
  15. defnelma

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    namık beyi bende duydum..aslında gitmek isterim ama öncelikle devlette çalıştığım için onun imkanlarından yararlanabileceğim yerlere gitmek istiyorum..insallah çok önemli bir şey yoktur da bir an önce bebişim gelir...

16. 7 Kasım 2010
  17. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben evliliğimin 5. yılında hala hamile kalamadığım ve çocuk istediğim için dr. a gitmiştim..:))) Ve orada 2 aylık hamile olduğumu öğrenmiştim :))) Oğlum 15 yaşında şimdi ablası..:)) Artık torun ister duruma gelmek üzereyim...:)Umarım sende hiç bir ekstra çabaya gerek kalmaksızın ve sağlıkla kavuşursun bebişine :))

18. 8 Kasım 2010
  19. nurcan306

nurcan306 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım inşallah