İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve saga tarafından 20 Mart 2011 başlatılmıştır.

20 Mart 2011
    Konu Sahibi : saga
  1. saga

saga Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yüzümde kırışıklıklar olmya başladı yasemende botoks yaptırdım ama çok memnun kalmadım bana önerbiliceğiniz bir yer varmı

2. 21 Mart 2011
  3. simlamutlu

simlamutlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ya canım bende sana şu yasemeni sorayım madem oraya gitmişsin bende dolgu yaptıracağım yasemeni düşündüm ama yaptırıp memnun kalan olmuşmu hiç acaba şu burun kenarından ağıza doğru inen çizgilere ne deniyor işde oralara düşünüyorum konuşduğum heryerin yapdığı dolgu geçici burası en az iki sene dedi o nedenle daha bir aklıma yatmışı ama emin olamadım

4. 23 Mart 2011
  5. saga

saga Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm dolgu yaptırmadım hiç yasemene ama internete okuduğum yazılar olmuştu daha önce çok iyi şeyler yazmışlardı öyle hatırlıyorum ama ne kadar doğru bilemem

6. 23 Mart 2011
  7. simlamutlu

simlamutlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol canım bende daha önce yasemene hem botoks hemde dolgu yaptırmış bir arkadaşın yazısını okumuşdum oda dolgudan memnundu ama botoksdan hiç memnun kalmamışdı birde yasemenin botoks fiyatı bana ucuz gelmişdi şahsen ablam mesela kaş arasına botoks yaptırmışdı izmirde 300 tl ye yasemen 150 tl ye yapıyordu kaş arası botoksu bayağı bir fiyat farkı var ucuz olması bile düşündürtüyor şahsen istersen ablamın botoks yaptırdığı yeri yazarım sorup memnun kalmışdı

8. 25 Mart 2011
  9. saga

saga Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya sende bana şu botoks konusunda yardımcı olursan sevinirim ablan suan nereye yaptırıyo yada sen nereye yaptırıyosun lutfen yardım :KK3:

10. 30 Mart 2011
  11. simlamutlu

simlamutlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım kusura bakma yeni öğrenip yazabildim alsancakda yeri ismi cenk tokat doktorun googleden bak muhakkak vardır teli yoksa onuda özelden atarım öğrenip

12. 30 Mart 2011
  13. Muhalefet

Muhalefet Hep Muhalefet Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Botoks yaptırıken mutlaka hangi ilacın kullanıldığını FDA onayı olup olmadığını öğrenin. Çok fazla sahtesi varmış piyasada..

14. 30 Mart 2011
  15. sevgultuna

sevgultuna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK3:Kızlar izmirde botox ve dolgu yaptırmak istiyorsanız; harika bir haberim var. ben yaptırıyorum. Alnıma(çünkü alnımdaki çizgiler inanılmazdı; oysaki çıtır sayılırım:p neyse. Nisan ayında botox ve dolgu partisine katılmak isterseniz bana özelden yazın. Özelden yazamayan varsa, mail adresim: xxxxxxxx kesinlikle memnun kalacaksınız. İsim vermek buradan yasakmış reklama giriyor. Kullanılan malzemeler FDA onaylı, gözünüzün önünde açılıyor. Birde şişelerden çekmeyen yerlere yaptırmayın derim. keza burada ismi geçirenler olmuş. dikkat. Amerikada çin botoxundan ölen olmuştu hatırlatırım:KK43:( kıpkırışıksız günler dilerim kızlar.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mart 2011
  16. 22 Mayıs 2011
  17. wildflowerss

wildflowerss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende botoks yada dolgu yaptırmayı düşünüyorum.. dediğin yer neresi canım yaa???? iyi yapan bi yer olması onemli.. nasıl bilgi alabilirim.. mail adresin xxxx olarak cıkmış:KK43:

18. 23 Mayıs 2011
  19. MELEZ77

MELEZ77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yesemınden hıc memnun kalmadım..dedıgınız bolgeye raddıesse uygulattın en ıyı sonucu o verıyor..dr adnan menderes cok basarılı...bu arada ben de 1 aya kadar doldurtacagım..eger ızmırdeysenız..raddıesseyı almak ısteyen 5 kısı olursak 1 kısı bedavaya gelıyor..belkı dusunursunuz