İzmir 'de normal doğumu tercih eden doktor arıyorum!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve maxih tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : maxih
  1. maxih

maxih Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

daha yeni hamile olduğumu öğrendim ve tanıdığım herkesin gittiği doktorlar sezeryan yaptı o yüzden kimseden tavsiye almak istemiyorum..ben zorunlu olmadıkça kesinlikle normal doğum yapmak istiyorum ve doktorumun da benim gibi düşünen biri olmasını istiyorum..Alsancak-Hatay taraflarında muayenesi olan bir doktor arıyorum..bağkurum var o yüzden testler için devlet hastanesinde de görev yapmasını istiyorum özelde doğum yapsam bile...çok mu şey istiyorum bilmiyorum ama ingilizce de benim için önemli eşim yabancı olduğu için...ilgisi alakası iyi olan bir doktor tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.

2. 24 Eylül 2010
  3. esedas

esedas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karşıyakada muayenehanesi olan dr var alper gümüşalan tıbbi bir neden olmadığı sürece normal doğum yapıyor ayrıca ingilizcesi süper tahlillerini devlet hastanesinde yaptırabilirsin

4. 22 Mart 2011
  5. berna_ksk

berna_ksk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tabiki herkesin kendi secimi ama izmirdeki sifa , karatas , kent , gazi gibi bir cok hastaneye ve alsancakta profesorlere gittim,taaki hamilelegimin 5.ayında tanidim evrim hanimi ve cok sukur ki tanriya onu tanidim.kasim 2010 da bebegim normal dogumla dunyaya geldi.tesekkurler evrim hanim ve tabiki tum ege saglik ekibi,cok farklisiniz.aldiginiz para tamamen helal olsun.herkese tavsiye ediyorum.ben cok kafa yordugum icin ve sonunda dogru doktoru ve hastaneyi buldugum icin herkesle paylasmak istedim.simdiden gecmis olsun.bol sans.

6. 22 Mart 2011
  7. ..zynp..

..zynp.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de normal dogum tercih eden bir dr ariyorum evrim hanimdan biraz bahseder misiniz yaklasimi nasil dogal dogumu destekliyor mu bir de dogum icin ne kadar odediniz tesekkur ederim