İzmir de özel kreş adresleri lütfen yardım

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve cariyem tarafından 10 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : cariyem
  1. cariyem

cariyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar oğlumu izmir alsancak ta bir kreşe vermek istiyorum eşimin ölümünden sonra izmiri unuttum heralde bana bildiğiniz kreş adresleri varsa verir seniz sevinirim hayatıma bir yerden devam etmeliyim değil mi mecburum bebeğim ve kendim için bu arada oğlum 3 yaşında sevgiler

2. 10 Ağustos 2006
  3. simayy

simayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cariyecim benim kızımın gittiği kreş var istersen gidip görüşebilirsin.ben çok memnunum.3 yaşından beri kızım gidiyor.

4. 11 Ağustos 2006
  5. romance

romance Guest

Cariyem ben ızmir de değilim ama aşağıdaki adrese bakarsan orada telefonları ve adresleri var.Telefon edip görüşebilir sana en uygun olanını seçebilirsin.Sevgilerimle...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ekim 2009
  6. 11 Ağustos 2006
  7. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.536
    Ödül Puanları:
    663
  8. 11 Ağustos 2006
  9. cariyem

cariyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok teşekkür ederim simayy cığım senin kızını verdiğin kreşin ismini alabilirsem sevinirim canım şimdiden teşekkür ederim

10. 14 Eylül 2006
  11. EU1

EU1 Guest

canım alsancaktakılerı bılmıyorum ama konak bahcelıevlerde yanı metro son durakta ruzgar gulu var sahıbı cok ıyı bır bayan artı psıkolog ben ona vermedıgıme pışman oldum ben adam olacak cocuk a vermıstım sahıplerı fene dsegıldı ama ogretmen lerını ıyı denetleyemıyorlar hele hele 3 yasındaysa cok dıkaktlı olman gerekır yazık kotu davransalar gelıp sana derdını bıle anlatamaz benım oglum ogretmen den tokat yemıs eve gelınce anlattı ama kreş sahıplerıne ıspatlayana kadar canım cıktı sımdı cocugu mu ordan aldım allah kolaylık versın canım

12. 19 Eylül 2006
  13. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    cariyem merhaba
    öncelikle başın sağolsun. Allah sana sabır versin. Ben kızım alsancakta bir kreşe gidiyordu. Ama 2. doğum sebebi ile şimdi anneanne bakıyor. Normal ücreti 400-450 olan kreşe 220 ytl ödüyordum. Onunda sebebi bir reklam firması ile antlaşma yapmış olmasından ben reklam firmasına ödüyordum. Benim kızın hakkını sana devredebilirim. Umarım işine yarar.

14. 6 Ocak 2009
  15. anneesin

anneesin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şevval hanım bu anaokulunun sahıbıyım dedıgınız tarıhlerde boyle bır olay yasanmammıstır benım ana okuluma attıgınız bu ıftırayı kanıtlamassanız sızınle mahkemelık olucaz.dogum tarıhınız 13 mart 1980 bır cok kısılsel bılgınızı sıte yonetımınden alıcam.benım 2006 yılında sızın adınızda bır velımde olmamıstır.eger attıgınız ıftıranın arkasında durmassanız sızın rakıp anaokullarında calısan bırisi oldugunuza ınanıcam.AMA INANIN IZMIRDE HIC BIR ANA OKULU BU KADAR AYAK ALTINA DÜŞMEZ.

16. 6 Ocak 2009
  17. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    buraya tarıh verılmemışkı sız verılen tarıhlerde dıyorsunuz ve ılgınç ılk uyelıkte bu konuyu kendınız yazmış gıbı bulabıldınız

18. 6 Ocak 2009
  19. anneesin

anneesin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bugun ana okuluma gelen bır cocugun velısı tarafından uyarıldım vede gırdım hemen olaya mudahale ettım.tarıh 2006 yılı denılıyor vede 2006 yılında gelen cocoukların tumun dosyasını cıkardım ne sevval ısmınde bır velı var nede boyle bır olay var