izmir de tüpbebek merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşlar ben izmir de oturuyorum. 2007 yazında buradaki tüpbebek mekezlerini araştırdım en uygun,başarı oranı oldukça yüksek olan smyrna art tüpbebek hastanesini buldum.Kasım ayında ilk denememi yaptım sonuç olumlu şu anda ikizbebek bekliyorum doktorum konusunda uzman:funda koçyiğit.gerçekten çok başarılı araştırın. herkeze tavsiye ediyorum(ssk destekli):hooray:

2. 20 Mart 2008
  3. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım ALLAH kucağınada aldırsın inşallah darısı bizim başımıza bende kent hastanesini şeçtim israil aruh drum inşallah bende ilkinde kavuşurum senin gibi bebeklerime

4. 20 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

öncelikle sana maaşaallah diyelim ikinci olarak smrna art tup bebek merkezindne memnun olmayan bir sürü arkadaşım var orda yaptıranların hiç birisi hamile kalamadı ...... biri dışında .şans işi işte özellikle dr unu biraz soguk buluyorlar sonra bu merkez diğer merkezlere göre çok yeni ve çok fazla bir geçmişi yok bu yuzden de herkein listesinde son sırada.......

izmirde israel aruh hakkında tartışma yapılamaycak kadar iyi bir hekim ancak çok maddiyatcı oldugunu söylüyorlar ama izmirin en iyi bir kaç dr undan biri

bend eirenbe tup bebek merkezine gidiyorum her merkesden oldugu gibi memnun olan da var olmayanda ama benim arkadaşlarımın hepsi hamile kaldı dr um dilek aslan izmirde onun gibi bir tane daha iyi bir dr yok hiçbişeye iyi gelmese ruha iyi gelen bir dr egitimide tartışılmaz.......bend eilk gitiğim ay hamile kaldım şu an 7 aylık hamileyim allahın izniyle ........

başka bir arkadaşım 3 arkadaşıyla birlikte özel ege ye gitti 3 üde hamile birisi dogurdu...... hatta

bir arkadaşım da ege üniversitesine gidiyor...... gerçi şu an şifa da ama oda hamile hatta tup bebegi turkiyed ilk uygulayan kişi

hım şimdi bu d rların hangisi kötü ya da hangisi daha iyi herkes birşeyler söylüyor..... bu işler isteidğini alıp almamakla alakalı istediğini alınca merkezlerin en üstünü olur alamayınca insan psikolojisi işte kulp bulur

arkadaşım bu işi turkiyede en iyi yapan amerikan hastanesine gitti orda yaptırdı ama hamile kalamdı demekki neymiş nasip ksımetmiş de mi ama :KK66: demekki neymiş bu işin garantisi yokmuş... o zaman şöyle diyelim ; allah herkese dogru olacagı d rların ellerine düşürsün amin

6. 21 Mart 2008
  7. e-u

e-u Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende smyrna art tüpbebek hastanesinde tedavi oluyorum.doktorumda funda hanım.gerçekten çok iyi bilgisi olan kibar birisi.çok memnunum.

8. 22 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Sevgili Ayişiği Umarim Senin Için Hayirlisi Olur. Inşallah Ilk Denemede Başarili Olunur Da Mutluluğunu Bizlerle Paylaşirsin.iyi Dileklerim Senin Için

10. 22 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

sevgili sara nur ben çok memnunum smyrna dan bu benim tercihim... ayrıca doktorum da çok kibar gece yarısı da arasam bana yardımcı oluyor. zaten güleryüz anlayış başarı ve ilgiden başka ne ister ki insan böyle bir tedavi için gittiği hastaneden?? sen bunu irembe de yakalamışsın ben smyrna da. tek fark bu.başarı oranına gelince aylarca ve sık sık gittim oraya bire bir şahitim. demek ki neymiş:insanlar memnun olduğu hastaneyi tavsiye ediyormuş.*bu arada senin için de hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı dilerim.

12. 22 Mart 2008
  13. EU1

EU1 Guest

merhaba e-u öncelikle hayırlısı olsun.sen hangi aşamadasın? yeni mi başladın?

14. 10 Mart 2009
  15. berrak83

berrak83 Guest

merhabalar.benimde çocuğum olmuyor tüp bebek için dr. arıyorum.çok yakın bir arkadaşım irenbede dr. dilek hanımın hastasıydı.3 kez tüp bebek uygulaması yaptırdı.ilk denemede kendisine iyi davranıldığını 2.ve 3.denemelerde yaklaşımı değişmiş.irenbe ile ilgili güzel yazılar gördüm fakat arkadaşımın yaşadıklarından sonra irenbe hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum.başka kişilerdende olumsuz düşünceler duydum.nereye gideceğime karar veremiyorum.

16. 10 Mart 2009
  17. duygu_22

duygu_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm ızmırde ozel ege tup bebekte tedavı gordum bende erdal beyde doktor olarak son derece basarılı en onemlısı moral acısından bırebır destek eger ıstersen arastır benım suan kanatıme gore gayet ıtınalı bır merkez rabbım hastanenı ve doktorunu denk getırsın dualarda bulusmak umıdı ıle a.e.o

18. 10 Mart 2009
  19. berrak83

berrak83 Guest

sevgili ayışığım.bende kent hastanesinin methini çok duydum.ilgi alaka ve fiyat hakkında bilgi verirsen sevinirim teşekkürler