izmir hatay da iyi bir kuaför

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cogito tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cogito
  1. cogito

cogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba ben yeni bir üyeyim. hatay da gidebileceğim kesim ve boya konusunda işinin ehli olan bir kuaför arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden sağolun.

2. 16 Şubat 2010
  3. Calipsom

Calipsom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Slm
    biraz geç oldu ama hala iyi bir kuaför arıyorsan izmir basınsitesi tarafında Alsancak'tan gelme çalışan ,hem işinin ehli hemde ekonomik olan kendi kuförümü tavsiye edebilirim..
    Kuaför Ali- 2443937 Canım ben 8 yıldır oraya gölge yaptıryorum süper yapıyor çekinmeden git fiyatlarıda iidir.

4. 16 Şubat 2010
  5. misslove

misslove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim güzelyalıda ve üçkuyularda olmak üzere 2 tane kuaförüm var. üçkuyulardaki 10 seneyi aşkın süredir kuaför ve işinin ehli... 6 yıl ona röfle yaptırdım ve saçlarımı bu güne kadar hiç yakmadı. kesimimi de sürekli ona yaptırırım. fiyatları normal kuaförlerden çok az daha tuzludur ama insanı asla memnun olmadığı saç ile yollamaz kuaföründen. ımage maker turan kuaförün adı. güzelyalıda olan biraz daha hesaplı, bir kaç kere boya yaptırdım ama istediğim tonu tutturmakta güçlük çektiler. onun dışında fönleri güzeldir hesaplı olduğu için fönümü hep oraya çektiririm. güzelyalıdakinin adı da gürkan kuaför.

6. 16 Şubat 2010
  7. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238

Merak ettim bu üçkuyulardaki tam olarak nerede?=) Güzelyalıdakide tabiki.

8. 16 Şubat 2010
  9. misslove

misslove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üçkuyularda tansaş var bilirsiniz sanırım.hatta su ve elektrik vezneleri var yan sokağında. o sokakta 200 metre kadar ilerde solda. image maker turan ismi. güzelyalıdaki de eski ptt sokağında. sokak numarasını hatırlamıyorum ama hakan terlik, dilek iç giyim falan var sokakta. köşede gökşen eczanesi ve günce bijuteri var. umarım yardımcı olabilmişimdir

10. 6 Eylül 2016
  11. Melinx

Melinx Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar konu çok eski ya. Hatay'da iyi bir kuaför tavsiyesi olan var mı? Ameliyat geçirdim 2 hafta önce berbat haldeyim acil iyi bir kuaföre ihtiyacım var...