İzmir için tavsiye edebileceğiniz Endokrin Uzmanları var mı ?

Konusu 'Endokrinoloji' forumundadır ve PalParmak tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : PalParmak
  1. PalParmak

PalParmak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:İZMİRE yeni taşındım.Hipotiroid ve hasimato hastasıyım iyi bir endokrin uzmanına ihtiyacım var.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Önerebileceğiniz muayene olduğunuz doktorları yazabilirmisiniz?

2. 2 Mart 2009
  3. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hamilelikten önce Ege Üniversitesinde Prof. Dr. Füsun Hamulu Saygılının hastasıydım. K.doğum doktorumun önerisi ile Didem Dereli'nin hastası oldum. Çooooooooooooooooooooooooook memnunum. Sadece ben değil halam ve yengemde doktorunu değiştirip onun hastası oldu. Kime önerdiysem çok memnun. Geçmiş olsun

4. 20 Mart 2009
  5. _ekin_

_ekin_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblarr
    yazınızı şimdi okudum bende Prof.Dr.Fisun Saygılı hanıma bir kere gittim önce çok beğendim ilgiliydi benden tahliller istedi ve 3 ay sonra yaptırmamı söledi bende yaptırdım ve sonuçları götürdüm ama bu kadar zaman geçtiği için sanırım tekrar ücret ödeyerek muayene olmamı istedi sanırım. Benimle hiç ilgilenmedi çok ama çok şaşırdım demekki onun için para ödeyerek gitmek önemli ama ben sadece sonuçlarımı götürmüştüm muayene değildi.Şimdi bende artık birdaha ona gitmemeyi düşünüyorum götürdüğüm değerlere bile doğru dürest balmadı bile suratını astı sorularıma bile doğru dürüst cvp vermedi.Bende önerdiğiniz DİDEM DERELİ hanma gidebilirim sizin şikayetleriniz neydi.bana anlatabilirmisiniz.

6. 20 Mart 2009
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Slm ekin, benim oğlum 9 eylül tıp.Fak.öğrencisi.Kayınvaildemde senin sorunların daha ağır formu ile mevcut ve yaşı 78. Bu okulda endkronoloji hocalarından Dç Dr.Abdurrahman Çömlekçi'ye yönlendirdi, konunun tam uzmanı imiş. Dilersen bu hoca için telefonla randevu alabilirsin. Geçmiş olsun...

8. 8 Nisan 2009
  9. ilgina

ilgina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de hasimato hastasıyım erdal duman ' a gidiyorum tavsiye ederim

10. 8 Nisan 2009
  11. begooonya

begooonya mutluyummm :) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Erdal Duman'ı şirket doktorumuz tavsiye etmişti bize.ben de ona gidicem nisan sonunda inşallah.

hakkında nette bilgiler var bi araştır istersen.

12. 25 Nisan 2009
  13. yedekruh

yedekruh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Füsun Hanım'ı bende pek tavsiye etmiyorum. Eğer karışık bir rahatsızlık yaşıyorsanız ki genelde endokrin hastalıkları öyle oluyor (bende saç dökülmesi vardı) bu doktor dışında başka birine gidin. Benim bir yılım boşa geçti, ciddi bir tedavi vermedi:eek:klava: Aynı hastanede Doç. Dr.Şevki Çetinalp'in çok iyi olduğunu duymuştum, ona muayene olmak istedim ama çalışmaları ve yoğunluğu yüzünden randevu vermiyormuş.İsterseniz bir araştırın.. Sevgilerimle..

14. 27 Nisan 2009
  15. _ekin_

_ekin_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb Desibel ilginize tşklerr ben daha önce 9 eylül ünv.yrdc.doç Fırat Bayraktar a gitmiştim iyi ir dr. ama benden ince iğne biyopsisi istediği için bir daha gitmedim çünkü o tetkiki yaptırmak istemiyorum.Oda onu yaptırmassam ilaç tedavisi yapamayacağını söledi ama sizin tavsiye ettiğiniz dr. gitmeyi düşünebilirim.Çok Tşk ederim kayın validenizin tedavisi iyi gittimi siz sonuç alabildinizmi yazabirseniz sevinirim .

16. 27 Nisan 2009
  17. _ekin_

_ekin_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar sizinde ilginize tşkler.Siz Fisun hanımın hastasımıydınız sizi tedavi ettimi bana yazabilirmisiniz.Ben hiç ama hiç memnun değilim

18. 27 Nisan 2009
  19. Emez

Emez Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de Didem Dereli yi tavsiye ediyorum. kendim gitmedim ama çalıştığım şirkette en az 6-7 hastası var sürekli giden. Ve giden herkes de çok memnun. (biz eşine gidiyoruz.Dermatalog eşi. )