izmir-kadın doğum doktoru ADNAN KEKLİK..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve huzursevgi tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : huzursevgi
  1. huzursevgi

huzursevgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR MERHABA 1-2 DEFA AÇMIŞTIM BURDA İYİ BİR DOKTOR ARIYORUM DİYE...BİR TANE BULDUM SANIRSAM.ALSANCAK'TA ADNAN KEKLİK DİYE BİR DOKTOR DAHA BİR KERE GİTTİK..AMA MEMNUN KALDIK İLGİ ALAKA GÜZELDİİ...YETERİNCE AYDINLATTIDA BİZİ...ama tabi insan yine şüpheye düşüyor..acaba ilk gidişimiz diyemi böyle davranıyo diye...buarada yeşiyurt devlet hastanesinde çalışıyor kendisi(öğlene kadar)...aranızda gidenleriniz varsa fikir verin kızlar..

2. 30 Temmuz 2010
  3. mintadml

mintadml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    huzur sevgi,öncelikle emin ellerde olduğunu söyleyebilirim.adnan bey gerçekten çok iyi bir doktor.aklında hiç bir soru işaretii kalmasın.ben suan 8 aylık hamileyim.mugla'dan izmire annemlere ziyarete geldiğimde bazı testler için gitmiştim adnan beye,o kadar memnun kaldık ki 2 yıldır kadın hastalıklarından amelıyat olması gereken ve korkan annem bile ikna oldu.hatta bende doğumu sırf adnan bey gireceği için izmirde yapacağım.yanlız kendisi bu agustos ayında emekli oluyo diye biliyorum.tekrar bir görüş derim.inşallah hayırlı sonuclar alırsın bizede müjdesini verirsin:KK46::KK46::KK46:

4. 12 Mart 2013
  5. tinkerbellm

tinkerbellm Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ne yazıkki ben seninle aynı düsüncelerde değilim. geçen sene mecburi kürtaj operasyonu geçirdim. Adnan bey gerçekleştirdi ve operasyondan sonra herhangi bir şikayetim olmadı. fakat bu senede aynı durumdan Adnan beye gittiğime çok pişmanım.. basta bana anestezi uygulamak için cok basit bir işlem olan damarıma enjeksiyon takmayı bi turlu beceremedi. kol ve elimde toplam 6 delik actı. operasyondan 2gun sonra uykumdan uyandıracak agrılarım oldu. 1hafta sonrasında muayeneye gittiğimde kan pıhtısı oldugunu soyledı. aradan 1hafta gectı fakat hiçbir pıhtı düşürmedim. kahverengi akıntılarım hergun artmaya basladı. bu şikayetlerle yeniden gittiğimde hiçbir problemım olmadıgını hatta dogurganlıgımın yuksek oldugunu soyleyıp ılaclarla benı gonderdı. ılacları kullanmama ragmen gecen gun ılıskı sonrası karnıma bıcak saplanması agrısıyla dehsete kapıldım. normal regl agrılarımda agır olur ama bu oyle bı sancı degıldı. ertesı gunde kanamam basladı. sımdı guya 2gundur regliyım en azından oyle umuyorum. operasyonun üzerinden 2ay gecti ve benım şikayetlerım hıc gecmedı. hastalıgım bıter bıtmez baska bı doktora gıdecegım. hıc ama hıc guven vermıyor. 5dklık muayenelerle gecistiriyor.

Son düzenleme: 12 Mart 2013