İzmir Karataş Hastanesinde doğum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gulcinc tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gulcinc
  1. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar 30 haftalık hamileyim temjmuz sonu gibi doğumum olucak nasipse doktorum Reşat Bozoklar kendisinden çok memnunum çok tatlı dilli sakin herşeyi ben sormadan anlatan bir dr. fakat karataş hastanesinin doktoru hastane konusunda tereddütlüyüm herkes bişey söylüyor pis eski hastane vs gibi epidurelle sezeryan olucam burada doğum yapanlar yada bildiklerini paylaşamak isteyen arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. herkese hayırlı doğumlar..eyvahedigeldismile

2. 17 Mayıs 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar, ben geçen yıl haziran ayında doğum yapmadım, fakat ameliyat oldum özel Karataş hastanesinde...
    Kesinlikle pis, eski vs değildi, aksine temizliği ızmirdeki diğer bütün hastanelerden çok çok üstündü, hatta ben doğumu Kent hastanesinde yaptım, temizliği aynen orası gibiydi. En üst kattaki odalar özel ve yeni dekore edilmiş, odanı oradan ayırtırsan memnun kalacağına eminim, diğer odalar hakkında bilgim yok, en üst katın diğer odalardan farklı olduğunu biliyorum.
    Kesinlikle Kocaman, Çınarlı vs.den çok daha güzel bir hastane :lepi:

4. 18 Mayıs 2010
  5. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bende 26 mayısta karataşta doğum yapıcam sezeryan..benim dr dışarıdan..ben gidip gezdim hastaneyi çok temiz gözüküyordu çok sessizdi...arkadaşım kasımda orada doğum yaptı çok çok memnunkaldı hatta o zman bana tavsiye etmişti..hep temiz olduğunu duydum...ben sadece yolunu beğenmedim ..onuda boşver..:))
    bakalım doğum yapınca öğrenicem gerçeği..:))

6. 18 Mayıs 2010
  7. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mehtapcım banada neler yaşadığını yazarsan doğumdan sonra çok sevinirim hayırlı doğumlar olsun allah kurtarsın benim doğum temmuzda daha var yani bakalım neler anlatıcaksın çok merak ediyorum benimde epidurelli sezeryan olucak hayırlısı olsun ikimiz içinde :)kaydirigubbakcemile5

8. 19 Mayıs 2010
  9. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    tabi doğumdan sonra yazarım bir bir...:)inşallah canım ikimiz içinde herşey güzel geçer...

10. 24 Mayıs 2010
  11. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mehtapppp çarşamba günü doğumun var sanırsam hayırlısıyla allah kurtarsın arkadaşım seni merakla bekliyorum bebeğini kucağını alırsın kazasız belasız inş. burda seni bekliyorum lütfen iyileşir iyileşmez yaz bana neler yaşadığını umarım bebeşini görüp beni unutmassın :)

12. 24 Mayıs 2010
  13. yedikibrit

yedikibrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba şifa hastanesini önerir misiniz ??

14. 4 Haziran 2010
  15. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mehtap nerelerdesin iyileştinmi canım seni bekliyorum halaaa :KK43::gitme:

16. 12 Haziran 2010
  17. esraersin

esraersin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,bende 36 haftalık hamileyim kızlar.Karataş da yapıcam bende doğumu.2008de yenilenmiş hastane,daha gidip göremedim ama orada yapan yakınlarım var çok memnun kalmışlar.Ben geçen hafta dr.değiştirdim.Eski doktor sadece Çınarlı ile anlaşmalıydı orasıda tam özel 1300+1250de dr istemişti.Çınarlıya gittik hiç beğenmedim.Sadece oranın anestezi ekibi çok iyiymiş.Odalar çok aydınlık değildi 3 tane geçici küvez vardı.Tam kapsamlı küvez değilmiş,hiç içime sinmemişti zaten..Şimdi dr.um Yiğit Özgenç.Kendisi Reşat Bozoklarla aynı muayenede çalışıyor.Yiğit bey bir arkadaşımın akrabası tüm akrabaların doğumunu o yaptırmış herkes çok memnundu.Bizde eşimle çok memnun kaldık,sormadan herşeyi çok ayrıntılı bir biçimde anlatıyoo,güler yüzlü de.Dr arayanlara tavsiye ederim aynı zamanda tepecik doğum hast.nin doktoru.Karataşda ssk anlaşmalı 1500 e herşey dahil yapılacak doğum.Şimdi kafam çok rahat:)

18. 13 Ağustos 2010
  19. jelibon80

jelibon80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar..bende 20+1 haftalık hamileyim ve doktorum Reşat Bozoklar..Ben de Karataşı düşünüyorum ..Ama doğum yapan arkadaşlar bidaha nete girme şansı bulamıyor sanırım başlarından geçenleri anlatabilseler, hastane ve doğum ile ilgili yorumlarını alabilseydik iyi olurdu gerçekten.. fisfisfis